2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van gekoelde voeding en diepvriesproducten
Beschreibung: Deze opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst voor het leveren van gekoelde voeding en diepvriesproducten aan het facilitair platform en de Vitaz cafetaria's.
Interne Kennung: PPP0OF-982/5247/2025AKDPVB1454
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gekoelde voeding en diepvriesproducten
Interne Kennung: 2025AKDPVB1454_1