433767-2026 - Wettbewerb
Polen – Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung – Dostawa odczynników do badań immunohematologicznych mikrometodą kolumnową, żelową wraz z dzierżawą analizatorów dla potrzeb Laboratorium Analitycznego Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników do badań immunohematologicznych mikrometodą kolumnową, żelową wraz z dzierżawą analizatorów dla potrzeb Laboratorium Analitycznego Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, krwinek wzorcowych oraz materiałów kontrolnych i zużywalnych wraz z dzierżawą aparatury do oznaczeń w immunohematologii metodą aglutynacji kolumnowej, żelowej przez okres 36 miesięcy od daty podpisania umowy do Laboratoriów Analitycznych Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku – Białej w lokalizacji przy ul. Wyzwolenia 18 i ul. Wyspiańskiego 21. W skład dzierżawy wchodzi następująca aparatura: dotyczy Laboratorium Analitycznego mieszczącego się przy ul. Wyspiańskiego 21: • wirówka o pojemności 12-24 mikrokart – 1 szt., • pipeta automatyczna dostosowana do metody ze statywem – 2 szt., • inkubator do mikrokart – 1 szt., • wirówka z wirnikiem horyzontalnym – 1 szt., • dozownik do diluentu – 2 szt., • automatyczny analizator immunohematologiczny z oprogramowaniem w języku polskim - 1 szt, dotyczy Laboratorium Analitycznego mieszczącego się przy ul. Wyzwolenia 18: • wirówka o pojemności 12-24 mikrokart – 1 szt., • pipeta automatyczna dostosowana do metody ze statywem - 2 szt., • inkubator do mikrokart – 1 szt., • dozownik do diluentu – 2 szt. • automatyczny analizator immunohematologiczny z oprogramowaniem w języku polskim - 1 szt, Asortyment i ilość odczynników i materiałów zużywalnych określa załącznik nr 5 do SWZ a parametry graniczne odczynników i dzierżawionej aparatury określa szczegółowo załącznik nr 6 do SWZ.
Interne KennungDZP.271.46.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696100 Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0003