2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli biurowych oraz drobnego sprzętu AGD i pozostałego wyposażenia na potrzeby utworzenia CWBK w 1. WSzKzP SPOZ w Lublinie SPZOZ w ramach Działania 4.2. Rozwój sieci Centrów Wsparcia Badań Klinicznych z Rządowego Planu Rozwoju Sektora Biomedycznego na lata 2022-2031, finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli biurowych oraz drobnego sprzętu AGD i pozostałego wyposażenia na potrzeby utworzenia CWBK w 1. WSzKzP SPOZ w Lublinie SPZOZ w ramach Działania 4.2. Rozwój sieci Centrów Wsparcia Badań Klinicznych z Rządowego Planu Rozwoju Sektora Biomedycznego na lata 2022-2031, finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (zwana dalej „przedmiotem umowy”) w podziale na 2 części: Zadanie nr 1 – Meble biurowe Zadanie nr 2 – Drobny sprzęt AGD 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozładunek zgodnie z ofertą cenową i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1.1 -1.2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 718988-2025
Interne Kennung: DZP/PN/KPO/77/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp w związku z art. 138 ust. 1 wyznaczy termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni. Skrócenie terminu składania ofert następuje w wyniku wysłania w dniu 19.02.2025 r. wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało opublikowane w dn. 20.02.2025 r. o numerze Dz. U. S:36/2025 114170-2025.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39113100 Sessel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 39700000 Haushaltsgeräte, 44619000 Sonstige Behälter, 32324600 Digital-TV-Boxen, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 39711362 Mikrowellengeräte, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen, 39713100 Geschirrspülmaschinen, 39711420 Kochfelder, 39254100 Uhren, 44423200 Leitern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Meble biurowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ
Interne Kennung: Część Nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Drobny sprzęt AGD
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1.2 do SWZ
Interne Kennung: Część Nr 2
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte, 44619000 Sonstige Behälter, 32324600 Digital-TV-Boxen, 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte, 39711362 Mikrowellengeräte, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen, 39713100 Geschirrspülmaschinen, 39711420 Kochfelder, 39254100 Uhren, 44423200 Leitern