See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oraz wdrożenie przełączników sieciowych i oprogramowania dla Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Opolu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz wdrożenie przełączników sieciowych i oprogramowania dla Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego. 2. Szczegółowy zakres realizacji przedmiotu zamówienia określają: 1) Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ; 2) Formularz asortymentowo – cenowy, stanowiący załącznik nr 2A do SWZ 3) Projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 369693-2025
Interne Kennung: BOU.V.272.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz wdrożenie przełączników sieciowych i oprogramowania dla Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Opolu. 2. Szczegółowy zakres realizacji przedmiotu zamówienia określają: 1) Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ; 2) Formularz asortymentowo – cenowy, stanowiący załącznik nr 2A do SWZ 3) Projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.