2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europees openbare aanbesteding 'Mannencampagne'
Beschreibung: De te verstrekken opdracht bestaat uit het ontwikkelen en uitvoeren van een geheel nieuwe bekendheid en activatiecampagne, gericht op de grootste risicogroep bij zelfdoding: Mannen van middelbare leeftijd (40-70 jaar). Hiervoor zoeken wij een gekwalificeerd communicatiebureau. De opdracht voor de nieuwe bewustwordingscampagne houdt in: • Het opstellen en uitvoeren van een crossmediale campagnestrategie • Ontwikkelen campagne concept (inclusief creatieve doorvertaling) • Uitwerking van de campagne in middelen, content en acties. Hieronder valt ook media-inkoop voor de campagne, zowel offline als online. • Terugkoppeling van resultaten in de vorm van rapportages en adviezen. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van €528.924 excl. btw voor vier jaar.
Interne Kennung: 2026/EA/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -