433877-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit – Contracte de furnizare a produselor: Lot 1 – Ușă de antrenament, Lot 2 - Machetă ascensor pentru instruirea pompierilor, finanțate prin Grantul nr. 137100 în cadrul proiectului „Cross border joint training” ROMD00024 – C TRAINED
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contracte de furnizare a produselor: Lot 1 – Ușă de antrenament, Lot 2 - Machetă ascensor pentru instruirea pompierilor, finanțate prin Grantul nr. 137100 în cadrul proiectului „Cross border joint training” ROMD00024 – C TRAINED
Beschreibung: Prezenta procedură de atribuire are ca obiect încheierea unor contracte de furnizare pentru produsele: Lot 1 – Ușă de antrenament, Lot 2 - Machetă ascensor pentru instruirea pompierilor, finanțate prin Grantul nr. 137100 în cadrul proiectului „Cross border joint training” ROMD00024 – C TRAINED
Interne Kennung: 4701630/2026/C-Trained/P4
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ușă de antrenament
Beschreibung: Procedura de atribuire ce implică încheierea unui contract ce are ca obiect furnizarea produsului: Lot 1-Ușă de antrenament , 1 bucata – în conformitate cu prevederile caietului de sarcini nr. 2557904 din 10.06.2026
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Machetă ascensor pentru instruirea pompierilor
Beschreibung: Procedura de atribuire ce implică încheierea unui contract ce are ca obiect furnizarea produsului: Lot 2 - Machetă ascensor pentru instruirea pompierilor - 1 bucata – în conformitate cu prevederile caietului de sarcini nr.2557904 din 10.06.2026
Interne Kennung: 2