See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek i cieków na terenie działalności Zarządu Zlewni w Jaśle
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi związane z koszeniem i wykaszaniem brzegów rzek i cieków na terenie działalności Zarządu Zlewni w Jaśle w podziale na 18 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Dokumentacja techniczna.
Vorherige Bekanntmachung: 124451-2025
Interne Kennung: R.ROZ.2710.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego art. 132 ustawy pzp. 2. Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. UWAGA!!! Dotyczy cz. 2, 3, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15: Stosownie do art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, nie zostaną mu przyznane. W przypadku unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie ww. przesłanki, Wykonawcom nie przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45246400 Hochwasserschutzarbeiten
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: 1. Roboty utrzymaniowe na potoku Rzeka (Budzisz) w km 0+000 - 11+429 i potoku Zrzutowym w km 0+000 - 1+632
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ - Dokumentacja techniczna
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0005
Titel: 3. Utrzymanie cieków naturalnych - koszenie skarp pot. Młynówka w km 0+238-3+232, 5+711-6+213 w miejsc. Trzcinica
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0006
Titel: 4. Utrzymanie cieków naturalnych – koszenie skarp pot. Kunowski, Krygowianka, Dopływ z Dominikowic, Wójtowiczanka i Wójtowianka: Zad.1 (...), Zad.2 (...), Zad.3 (...), Zad.4 (...)
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0007
Titel: 5. Utrzymanie cieków naturalnych - koszenie skarp pot. Jasionka w km 0+000-4+760 , Ulga w km 0+000-0+400 i Od Rozdziela w km 0+000 - 1+386 w miejsc. Lipinki
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0009
Titel: 7. Utrzymanie cieków naturalnych – koszenie skarp pot. Czermianka i Olszynka: - Zad. 1 Utrzymanie cieków naturalnych - koszenie skarp pot. Czermianka 4+000 - 4+803 w miejsc. Czermna, Zad. 2 Utrzymanie cieków naturalnych - koszenie skarp pot. Olszynka w km 6+312-7+354, 9+406-11+406 w m. Siepietnica, Święcany
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0010
Titel: 8. Roboty utrzymaniowe na potoku Grobla (wg MPHP Wólka) w km 0+000 - 7+000; potok Tyśmionki (wg MPHP Glinczany Potok) w km 0+000 - 6+000
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0011
Titel: 9. Utrzymanie cieków naturalnych - potok Warzycki w km 0+000-6+000; potok Szebnianka w km 0+000 - 7+000
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0012
Titel: 10. Roboty utrzymaniowe na potoku Chlebianka w km 0+000 - 20 + 300; potok Boberka w km 0+000 - 8+480
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0013
Titel: 11. Roboty utrzymaniowe na potoku Pielgrzymski (wg MPHP Pachniączka) w km 0+000 - 4+998; potok Dobryński w km 0+000 - 4+000
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0014
Titel: 12. Roboty utrzymaniowe na potoku Promnica, Dopływ spod Okrajek, Dębownica, Dopływ z Kopanin oraz Dopływ z Olszyn; Zad. 1 Roboty utrzymaniowe na potoku Promnica w km 0+000 -2+800; Dopływ spod Okrajek w km 0+000 – 0+600; Zad. 2 Roboty utrzymaniowe na potoku Dębownica (Iwinka) w km 2+500 – 3+800; ciek o nazwie Dopływ z Kopanin w km 0+800 – 2+700; ciek o nazwie Dopływ z Olszyn w km 0+000 – 0+200
Interne Kennung: Część 12