See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAJIŠTĚNÍ NÁBORU NOVÝCH ZAMĚSTNANCŮ
Beschreibung: Předmětem Rámcové dohody je poskytování služeb spočívajících v zajištění náboru nových zaměstnanců Zadavatele, a to v návaznosti na jednotlivé pokyny zadané na základě této Rámcové dohody. Na základě Rámcové dohody bude zajištěn nábor na vybrané pozice v organizační struktuře Zadavatele v oblasti informačních a komunikačních technologií (dále jen „ICT“), tj. Část A Veřejné zakázky a nábor zaměstnanců Zadavatele na vybrané pozice v organizační struktuře Zadavatele v oblasti bankovnictví, finančních, administrativních a souvisejících služeb, tj. Část B Veřejné zakázky. Předmětem ani jedné Rámcové dohody není vyhledávání kandidátů na pozice členů orgánů Objednatele dle stanov Objednatele. Obecný popis předmětu Rámcové dohody: • vyhledávání vhodných kandidátů dle pokynů Zadavatele, • oslovení a zajištění pohovoru s vhodnými kandidáty, • představení kandidátů zejména formou zaslání životopisů a stručných průvodních zpráv o kandidátech Zadavateli; a • poskytnutí další součinnosti Zadavateli. Bližší popis je uveden v Zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75131100 Allgemeine Personaldienstleistungen für die öffentliche Verwaltung, 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A – oblast ICT služeb
Beschreibung: Předmětem Části A – oblast ICT služeb je poskytování služeb spočívajících v zajištění náboru nových zaměstnanců Zadavatele v oblasti ICT služeb. Podrobná specifikace předmětu plnění Části A Veřejné zakázky, tvoří Přílohu č. 1A Zadávací dokumentace. Dodavatel může podat svou nabídku na jednu část Veřejné zakázky nebo všechny části Veřejné zakázky. Pokud se dodavatel rozhodne předložit nabídky pro více částí Veřejné zakázky, musí být tyto nabídky předloženy samostatně a každá nabídka musí obsahovat všechny části dle požadavků Zadavatele. Výjimku tvoří doklady k prokázání základní způsobilosti dle čl. 6.2 Zadávací dokumentace, u nichž postačí, aby byly součástí nabídky na jednu z částí Veřejné zakázky v případě, že dodavatel současně podá nabídku na všechny části Veřejné zakázky.
Interne Kennung: Část A – oblast ICT služeb
Los: LOT-0003
Titel: Část B – oblast bankovnictví, finančních, administrativních a souvisejících služeb
Beschreibung: Předmětem Části B – oblast bankovnictví, finančních, administrativních a souvisejících služeb je poskytování služeb spočívajících v zajištění náboru nových zaměstnanců Zadavatele v oblasti bankovnictví, finančních, administrativních a souvisejících služeb. Podrobná specifikace předmětu plnění Části A Veřejné zakázky, tvoří Přílohu č. 1B Zadávací dokumentace. Dodavatel může podat svou nabídku na jednu část Veřejné zakázky nebo všechny části Veřejné zakázky. Pokud se dodavatel rozhodne předložit nabídky pro více částí Veřejné zakázky, musí být tyto nabídky předloženy samostatně a každá nabídka musí obsahovat všechny části dle požadavků Zadavatele. Výjimku tvoří doklady k prokázání základní způsobilosti dle čl. 6.2 Zadávací dokumentace, u nichž postačí, aby byly součástí nabídky na jednu z částí Veřejné zakázky v případě, že dodavatel současně podá nabídku na všechny části Veřejné zakázky.
Interne Kennung: Část B – oblast bankovnictví, finančních, administrativních a souvisejících služeb