2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wmo Hulpmiddelen
Beschreibung: Met deze aanbesteding worden geïnteresseerden in de gelegenheid gesteld een Inschrijving te doen. Deze aanbesteding heeft als doel het op een toetsbare en transparante wijze aangaan van een Raamovereenkomst met twee (2) Contractanten voor Hulpmiddelen. De gemeente streeft ernaar om inwoners met een beperking te ondersteunen met passende, veilige en kwalitatief hoogwaardige Wmo‑hulpmiddelen, zodat zij zo zelfstandig mogelijk kunnen wonen en participeren in de samenleving. De gemeente wil daarnaast meer grip op kwaliteit, doorlooptijden en kostenontwikkeling, en wil contractpartners die proactief meedenken, innoveren en samenwerken met zowel de gemeentelijke organisatie als andere ketenpartners (bijv. wijkteams, Wmo‑consulenten, andere leveranciers). Paragraaf 3.5 van het Beschrijvend document en Bijlage 11 en 12 geven een indicatie van de omvang en de verwachte totale afname op basis van de huidige afname.
Interne Kennung: 2026-063892
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemaakte keuzes voor de procedure zijn beschreven in paragraaf 3.6 van het Beschrijvend document.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33196000 Medizinische Hilfsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung, 50421100 Reparatur und Wartung von Rollstühlen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze aanbesteding is niet ingedeeld in percelen. Paragraaf 3.5 van het Beschrijvend document en Bijlage 11 en 12 geven een indicatie van de omvang en de verwachte totale afname op basis van de huidige afname.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De koper behoudt zich het recht voor (zonder verplichting) om extra aankopen te doen bij de contractant (tijdens de looptijd van de overeenkomst).