Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44322000 Kabelzubehör
Optionen:
Verlängerung
Maximale Verlängerungen: 2
Weitere Informationen zur Verlängerung: De Aanbestedende Dienst heeft de mogelijkheid om tweemaal met twee jaar te verlengen, tot een maximale looptijd van acht jaar
434012-2026 - Competition
Netherlands – Cable accessories – Kabelafdekband 2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Kabelafdekband 2026
Description: Opdracht betreft kunststof kabelafdekband 20cm en 40cm breed op rol en haspel Opdracht betreft kabelafdekband 20cm en 40cm breed op rol en haspel
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: De aanbesteding wordt uitgevoerd als een Europese openbare procedure. Geïnteresseerde partijen kunnen direct een inschrijving indienen. De communicatie en indiening van vragen en inschrijvingen verloopt uitsluitend via TenderNed. Na publicatie van de aanbesteding wordt een digitale informatiebijeenkomst georganiseerd en kunnen inschrijvers vragen stellen via de Nota van Inlichtingen. De beoordeling van de inschrijvingen vindt plaats op basis van de economisch meest voordelige inschrijving (BPKV), waarbij wordt gegund op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding. De inschrijvingen worden beoordeeld conform de in de leidraad opgenomen gunningscriteria, waarna een voorlopige gunningsbeslissing wordt genomen, gevolgd door de wettelijke standstill-termijn.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44322000 Cable accessories
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Gedurende de looptijd van de raamovereenkomst behoudt de Aanbestedende Dienst zich het recht voor om de omvang van de opdracht te wijzigen. Dit omvat het verhogen of verlagen van de af te nemen hoeveelheden, afhankelijk van de behoefte. De genoemde hoeveelheden zijn indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. De totale opdrachtwaarde kan gedurende de looptijd met maximaal 50% worden aangepast, conform de in de aanbestedingsdocumenten opgenomen herzieningsclausule. De Aanbestedende Dienst is niet verplicht tot het afnemen van een minimumvolume. Nadere uitwerking van deze opties is opgenomen in de leidraad en bijbehorende aanbestedingsdocumenten.