See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa: leków , preparatów do żywienia pozajelitowego i dojelitowego, cytostatyków, leków z programów lekowych, kontrastów, środków opatrunkowych, sprzętu jednorazowego użytku, środków do dezynfekcji, materiałów szewnych i formaliny buforowanej”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa: leków , preparatów do żywienia pozajelitowego i dojelitowego, cytostatyków, leków z programów lekowych, kontrastów, środków opatrunkowych, sprzętu jednorazowego użytku, środków do dezynfekcji, materiałów szewnych i formaliny buforowanej”
Vorherige Bekanntmachung: 95392-2026
Interne Kennung: DEZP.261.39.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3
Beschreibung: Szczegółowy opis w załączniku nr 3 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo-cenowy
Interne Kennung: część nr 3
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W trakcie obowiązywania Umowy Zamawiający może skorzystać z prawa opcji obejmującego prawo do zwiększenia ilości kupowanego asortymentu w danej pozycji do 10% wartości danej pozycji (z zaokrągleniem w dół) po cenie jednostkowej określonej w ofercie, jednakże nie później niż 14 dni przed upływem okresu obowiązywania Umowy.
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5
Interne Kennung: część nr 5
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7
Interne Kennung: część nr 7
Los: LOT-0013
Titel: część nr 13
Interne Kennung: część nr 13
Los: LOT-0015
Titel: część nr 15
Interne Kennung: część nr 15
Los: LOT-0017
Titel: część nr 17
Interne Kennung: część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: część nr 18
Interne Kennung: część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: część nr 19
Interne Kennung: część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: część nr 20
Interne Kennung: część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: część nr 21
Interne Kennung: część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: część nr 22
Interne Kennung: część nr 22
Los: LOT-0024
Titel: część nr 24
Interne Kennung: część nr 24
Los: LOT-0026
Titel: część nr 26
Interne Kennung: część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: część nr 27
Interne Kennung: część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: część nr 28
Interne Kennung: część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: część nr 29
Interne Kennung: część nr 29
Los: LOT-0031
Titel: część nr 31
Interne Kennung: część nr 31
Los: LOT-0032
Titel: część nr 32
Interne Kennung: część nr 32
Los: LOT-0033
Titel: część nr 33
Interne Kennung: część nr 33
Los: LOT-0034
Titel: część nr 34
Interne Kennung: część nr 34
Los: LOT-0035
Titel: część nr 35
Interne Kennung: część nr 35
Los: LOT-0036
Titel: część nr 36
Interne Kennung: część nr 36
Los: LOT-0037
Titel: część nr 37
Interne Kennung: część nr 37
Los: LOT-0038
Titel: część nr 38
Interne Kennung: część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: część nr 39
Interne Kennung: część nr 39
Los: LOT-0040
Titel: część nr 40
Interne Kennung: część nr 40
Los: LOT-0041
Titel: część nr 41
Interne Kennung: część nr 41
Los: LOT-0043
Titel: część nr 43
Interne Kennung: część nr 43
Los: LOT-0044
Titel: część nr 44
Interne Kennung: część nr 44
Los: LOT-0045
Titel: część nr 45
Interne Kennung: część nr 45
Los: LOT-0046
Titel: część nr 46
Interne Kennung: część nr 46
Los: LOT-0047
Titel: część nr 47
Interne Kennung: część nr 47
Los: LOT-0048
Titel: część nr 48
Interne Kennung: część nr 48
Los: LOT-0049
Titel: część nr 49
Interne Kennung: część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: część nr 50
Interne Kennung: część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: część nr 51
Interne Kennung: część nr 51
Los: LOT-0053
Titel: część nr 53
Interne Kennung: część nr 53
Los: LOT-0054
Titel: część nr 54
Interne Kennung: część nr 54
Los: LOT-0055
Titel: część nr 55
Interne Kennung: część nr 55
Los: LOT-0056
Titel: część nr 56
Interne Kennung: część nr 56
Los: LOT-0057
Titel: część nr 57
Interne Kennung: część nr 57
Los: LOT-0058
Titel: część nr 58
Interne Kennung: część nr 58
Los: LOT-0059
Titel: część nr 59
Interne Kennung: część nr 59
Los: LOT-0060
Titel: część nr 60
Interne Kennung: część nr 60