2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování telekomunikačních služeb pro Královéhradecký kraj
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování hovorových a nehovorových služeb elektronických komunikací poskytovaných prostřednictvím sítí elektronických komunikací a zajištění souvisejících dodávek a služeb v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Vorherige Bekanntmachung: 25299-2022
Interne Kennung: CIRI/2022/167
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 64211000 Öffentliche Fernsprechdienste, 64212000 Mobiltelefondienste, 64215000 Internet-Telefondienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 zákona vyhrazuje právo na poskytnutí nových služeb ve výši až 30.000.000 Kč bez DPH. Předmět opčního práva bude stejný s předmětem této veřejné zakázky. Zadavatel si vyhrazuje, že opční právo může být uplatněno opakovaně, maximálně však do výše jeho předpokládané hodnoty.