See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce krytého bazénu
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je rekonstrukce a rozšíření objektu krytého bazénu ve městě Svitavy. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 2 dokumentace zadávacího řízení) a projektové dokumentaci a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (dále jen „soupis prací"), (Příloha č. 4 dokumentace zadávacího řízení). Zadavatel upozorňuje, že předmětem této veřejné zakázky nejsou automatické bazénové vysavače, ruční měřící přístroj FOTOMETR, ruční měřící přístroj ZÁKALOMĚR a zvedací zařízení pro imobilní osoby
Interne Kennung: MSRKB0623
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen
5. Los
Los: LOT-0001