2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sanitaire voorzieningen gemeente Tytsjerksteradiel
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren, plaatsen en volledig onderhouden van sanitaire voorzieningen. Het gaat daarbij om alle toiletgroepen en pantry’s binnen het gebouw. De inschrijver verzorgt zowel de sanitaire dispensers en voorzieningen als de bijbehorende verbruiksartikelen. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt €265.000,-. Aan dit bedrag kunnen uitdrukkelijk geen rechten ontleend worden. Daarnaast is in het prijzenblad (bijlage 6) de uitgevraagde aantallen per artikel opgenomen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85142300 Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren, plaatsen en volledig onderhouden van sanitaire voorzieningen. Het gaat daarbij om alle toiletgroepen en pantry’s binnen het gebouw. De inschrijver verzorgt zowel de sanitaire dispensers en voorzieningen als de bijbehorende verbruiksartikelen. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt €265.000,-. Aan dit bedrag kunnen uitdrukkelijk geen rechten ontleend worden. Daarnaast is in het prijzenblad (bijlage 3) de uitgevraagde aantallen per artikel opgenomen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nvt