2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tablets op cel
Beschreibung: DJI kampt met (tijdelijke) personeelskrapte waardoor het niet eenvoudig is om op dit moment in voldoende bewaking voor alle beschikbare cellen te voorzien. Daardoor is er leegstand en bij pieken in de personeelskrapte moeten Justitiabelen soms langer op cel blijven. DJI wil dat de justitiabelen die tijd zo zinvol mogelijk kunnen doorbrengen. De overeenkomst moet dan ook leiden tot een overeenkomst met een Opdrachtnemer die een Tablet voor het vertonen van entertainment en informatieve content als dienst levert waarbij het leveren en beheren van de Tablet volledig bij de Opdrachtnemer ligt Zie verder het Beschrijvcend Document. Zie het beschrijvend document
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie het Beschrijvend document.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75231000 Juristische Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 75231210 Strafvollzugsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De optie 500 extra Tablets voor 2 jaar in te zetten in jaar 1,2 of 3