2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Narew
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi obioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie gminy Narew oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego w Narwi przy ul. Mickiewicza 18, 17-210 Narew 2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany w szczególności do: 1) zbierania, transportu oraz zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Narew; 2) odbioru, transportu i zagospodarowania selektywnie zebranych odpadów komunalnych z PSZOK; 3) zaopatrzenia właścicieli nieruchomości w zabudowie jednorodzinnej w worki do selektywnego zbierania odpadów komunalnych oraz pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów na terenie nieruchomości w zabudowie wielolokalowej i PSZOK; 4) zagospodarowania odpadów komunalnych zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach; 5) wykonywania obowiązków w zakresie zagospodarowania odpadów budowlanych i rozbiórkowych, o których mowa w art. 101a ust. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach, tj. zapewnienia wysegregowania z odpadów budowlanych i rozbiórkowych wytworzonych przez osoby fizyczne i przekazanych do PSZOK co najmniej: drewna, metali, szkła, tworzyw sztucznych, gipsu i odpadów mineralnych, w tym betonu, cegły, płytek i materiałów ceramicznych oraz kamieni w celu zapewnienia przydatności do przygotowania do ponownego użycia, recyklingu lub innego odzysku, chyba że wysegregowanie nie będzie technologicznie możliwe lub brak wysegregowania pozwali na przygotowanie do ponownego użycia, recykling lub inny odzysk; 6) uzyskania jak najwyższych poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych przekazywanych do składowania; 7) prowadzenia sprawozdawczości zgodnie z obowiązującymi przepisami; 8) informowania Zamawiającego w przypadku niedopełnienia przez właścicieli nieruchomości obowiązku w zakresie selektywnego zbierania odpadów komunalnych; 9) odbioru odpadów wszystkich frakcji odpadów z danej posesji w tym samym (jednym) dniu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w przypadku udzielenia (w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego) dotychczasowemu wykonawcy usług zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług. Zakres zmówienia nie przekroczy 25 % wartości zamówienia podstawowego i polegać będzie na wykonaniu usług podobnych objętych zamówieniem podstawowym. Zamówienie, o którym mowa w wyżej, może zostać udzielone: na analogicznych warunkach technicznych i jakościowych, jak ustanowione dla zamówienia podstawowego, z zastrzeżeniem różnic wynikających ze specyfiki przedmiotu zamówienia podobnego; po przeprowadzeniu negocjacji, których przedmiotem może być m.in. wysokość wynagrodzenia wykonawcy; jednokrotnie lub wielokrotnie.