See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanschaf en onderhoud tractoren en werktuigen 2024
Beschreibung: Staatsbosbeheer wenst een Overeenkomst met één Opdrachtnemer per perceel te sluiten voor het aanschaffen en onderhouden van tractoren en werktuigen en ondersteunende diensten waaronder uitvoeren oliemonsters en verslaglegging, keuringen, tenaamstellingen, rapportages voertuigmanagementinformatie etc. Centralisatie van het bestel- en facturatieproces per perceel is ook wenselijk. Binnen de opdracht is onderscheid gemaakt tussen meerdere percelen, namelijk: P1-Land- en bosbouwtractoren P2-Moerastractoren en -werktuigen P3- Hooibouwwerktuigen P4- Oogstmachines P5- combinatieperceel P3 en P4 P6-Transport en Grondbewerking P7-Bosbouwmachines P8 Ruwterrein- en gazonmaaiers P9-All Terrain Vehicles Inschrijvers kunnen inschrijven op alle percelen en alle percelen gegund krijgen. Perceel 5 betreft een combinatieperceel. Deze of perceel 3 en 4 samen worden gegund. De raming van de percelen inclusief onderhoud bedraagt (bedragen x €1000): P1-Land- en bosbouwtractoren € 14.777 P2-Moerastractoren en -werktuigen € 802 P3- Hooibouwwerktuigen € 3471 P4- Oogstmachines € 2918 P5- combinatieperceel P3 en P4 € 6398 P6-Transport en Grondbewerking € 688 P7-Bosbouwmachines € 2452 P8 Ruwterrein- en gazonmaaiers € 2011 P9-All Terrain Vehicles € 1999
Interne Kennung: P23-402
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16310000 Mäher, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P1, Land- en bosbouwtractoren
Beschreibung: Betreft een variatie aan land- en bosbouwtractoren waarvan de specificaties, eisen en wensen zijn uitgewerkt in Bijlagen G en G1. Zie raming hoofdopdracht en paragraaf 1.2.8. van de Aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Noodzakelijke en gewenste aanpassingen aan soort en type materieel en werktuigen vanwege o.a. wettelijke wijzigingen, technische aanpassingen vanwege nieuwe ontwikkelingen of verduurzaming, beheerstechnische wijzigingen, alsmede wijzigingen (inkrimping en uitbreiding) van het assortiment van een Opdrachtnemer zijn binnen de raming en looptijd van de Raamovereenkomst onbeperkt mogelijk.
Los: LOT-0002
Titel: P2, Moerastractoren en toebehoren
Beschreibung: Betreft een variatie aan één- en twee-assige moerastractoren waarvan de specificaties, eisen en wensen zijn uitgewerkt in Bijlagen G en G2 Zie raming hoofdopdracht en raming in paragraaf 1.2.8. van de aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: P3, Hooibouwwerktuigen
Beschreibung: Betreft een variatie aan hooibouwwerktuigen waarvan de specificaties, eisen en wensen zijn uitgewerkt in Bijlage G3
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Los: LOT-0004
Titel: P4, Oogstmachines
Beschreibung: Betreft een variatie aan oogstmachines waarvan de specificaties, eisen en wensen zijn uitgewerkt in Bijlage G4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: P5, Combinatieperceel P3 en P4
Beschreibung: Betreft een variatie aan hooibouwwerktuigen en oogstmachines waarvan de specificaties, eisen en wensen zijn uitgewerkt in Bijlage G5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: P6, Transport en grondbewerking
Beschreibung: Betreft een variatie aan transport- en grondbewerkingsmaterieel waarvan de specificaties, eisen en wensen zijn uitgewerkt in Bijlage G6
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: P7, Bosbouwmachines
Beschreibung: Betreft een variatie aan bosbouwmachines waarvan de specificaties, eisen en wensen zijn uitgewerkt in Bijlage G7
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: P8, Ruwterrein- en gazonmaaiers
Beschreibung: Betreft een variatie aan ruwterrein- en gazonmaaiers waarvan de specificaties, eisen en wensen zijn uitgewerkt in Bijlage G8
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: P9, All-Terrain Vehicels (ATV's)
Beschreibung: Betreft een variatie aan all-terrain vehicels (ATV's) waarvan de specificaties, eisen en wensen zijn uitgewerkt in Bijlage G9
Interne Kennung: 9