434170-2026 - Wettbewerb
Belgien – Diverse Reparatur- und Wartungsdienste – 57/43/2/25/037 - “Onderhoudscontract verlichtingsinstallaties voormalige Area North-East (Antwerpen – Limburg –Vlaams-Brabant)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel57/43/2/25/037 - “Onderhoudscontract verlichtingsinstallaties voormalige Area North-East (Antwerpen – Limburg –Vlaams-Brabant)
BeschreibungOnderhoudscontract voor verschillende verlichtingsinstallaties gelegen in de voormalige Area NE. Perceel 1: OC Verlichtingsinstallaties Hasselt-Leuven. Perceel 2: OC Verlichtingsinstallallaties Antwerpen-Berchem – Mechelen.
Interne Kennung5743225037
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Titel5743225037 - 1 “Onderhoudscontract verlichtingsinstallaties voormalige Area NE. Raamovereenkomst. Perceel 1: OC Verlichtingsinstallaties Hasselt-Leuven.
BeschreibungOnderhoudscontract voor verschillende verlichtingsinstallaties gelegen in de voormalige Area NE. Raamovereenkomst. Perceel 1: OC Verlichtingsinstallaties Hasselt-Leuven.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titel5743225037 - 2 Onderhoudscontract verlichtingsinstallaties voormalige Area NE. Raamovereenkomst. Perceel 2: OC Verlichtingsinstallaties Antwerpen – Berchem - Mechelen.
BeschreibungOnderhoudscontract voor verschillende verlichtingsinstallaties gelegen in de voormalige Area NE. Raamovereenkomst. Perceel 2: OC Verlichtingsinstallaties Antwerpen – Berchem - Mechelen.
Interne Kennung2