434191-2025 - Ergebnis
Tschechien – Antidiabetika – Dodávky léčivých přípravků s účinnou látkou empagliflozin
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky léčivých přípravků s účinnou látkou empagliflozin
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávky léčivých přípravků (dále také „zboží“) dle potřeb zadavatele. Klasifikace předmětu veřejné zakázky: 33615000-4 Antidiabetika ATC: A10BK03 - EMPAGLIFLOZIN Specifikace zboží: Léčivý přípravek s účinnou látkou empagliflozin JARDIANCE 10 MG POR TBL FLM 30X1X10MG JARDIANCE 10 MG POR TBL FLM 90X1X10MG JARDIANCE 10 MG TBL FLM 100X10MG JARDIANCE 10MG TBL FLM 28X1 vč. dodávek pro nemocniční část
Vorherige Bekanntmachung: 253467-2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33615000 Antidiabetika
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DNS/LEK/25/1