See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Niet-openbare aanbesteding voor Schoonmaak en aanverwante dienstverlening
Beschreibung: De Opdrachtnemer dient, al dan niet in Combinatie dan wel samen met een of meerdere onderaannemers, de volgende diensten (inclusief integrale coördinatie van- en advisering over deze diensten) te leveren betreffende de hierboven genoemde locaties: A. Schoonmaak (regulier, periodiek en specialistische reiniging); B. Afvalmanagement, containers en lediging; C. Glasbewassing, buiten-, binnen- en separatieglas; D. Het leveren en navullen van sanitaire middelen; E. Ongediertebestrijding; F. Stomerijdiensten
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90911300 Fensterreinigung, 90922000 Schädlingsbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0000