434211-2026 - Auftragsänderung
Polen – Straßenbauarbeiten – Projekt i budowa obwodnicy Chełma w ciągu drogi ekspresowej S12.
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProjekt i budowa obwodnicy Chełma w ciągu drogi ekspresowej S12.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest projekt i budowa obwodnicy Chełma w ciągu drogi ekspresowej S12, długości ok 13,63 km.
Interne KennungO.LU.D-3.2410.3.2020.mc
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungZamówienie polega na wykonaniu prac projektowych, wykonaniu robót budowlanych w zakresie: drogi ekspresowej, przebudowy dróg kolidujących z planowaną drogą ekspresową, budowy dodatkowych jezdni, miejsc do ważenia pojazdów, wykonania pasów utwardzeń terenu na potrzeby utrzymania drogi ekspresowej, obiektów inżynierskich, przepustów, chodników, ścieżek rowerowych, systemu odwodnienia korpusu drogowego, sieci melioracyjnej, drenażu melioracyjnego, istniejących cieków, istniejących rzek i rowów, urządzeń ochrony środowiska, ekranów akustycznych, ekranów przeciwolśnieniowych, infrastruktury związanej i niezwiązanej z drogą, urządzeń bezpieczeństwa ruchu, systemu zarządzania ruchem, oświetlenia drogowego, ogrodzenia drogi, robót rozbiórkowych, wycinki drzew, nasadzeń zieleni oraz przygotowaniu dokumentacji i uzyskaniu wymaganych decyzji pozwalających na prawidłowe użytkowanie drogi.
Interne KennungO.LU.D-3.2410.2.2021.mc
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen, 45221120 Bau von Viadukten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45233125 Bau von Straßenkreuzungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45340000 Installation von Zäunen, Geländern und Sicherheitseinrichtungen, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen, 71510000 Standortbegehung