434229-2025 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Świadczenie usług sprzątania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych Sądów przy ul. Terespolskiej 15A w Warszawie oraz części powierzchni wewnętrznych w gmachu przy ul. Owsianej 12 w Warszawie.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług sprzątania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych Sądów przy ul. Terespolskiej 15A w Warszawie oraz części powierzchni wewnętrznych w gmachu przy ul. Owsianej 12 w Warszawie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych Sądów przy ul. Terespolskiej 15A w Warszawie oraz części powierzchni wewnętrznych w gmachu przy ul. Owsianej 12 w Warszawie. Opis: Utrzymanie czystości w ramach serwisu dziennego i popołudniowego powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych Sądów przy ul. Terespolskiej 15A w Warszawie, w którym siedzibę ma Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Południe oraz Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie. Utrzymanie czystości w ramach serwisu dziennego i popołudniowego części powierzchni wewnętrznych (pomieszczenia biurowe, sanitarne, socjalne) użytkowanych przez pracowników Zespołów Kuratorskiej Służby Sądowej w gmachu przy ul. Owsiana 12 w Warszawie. Mycie okien wraz z ramami okiennymi i parapetami zewnętrznymi - nie więcej niż 2 razy w okresie obowiązywania umowy. Usuwanie śniegu, sopli i lodu oraz nawisów śnieżnych z dachu gmachu Sądów przy ul. Terespolskiej 15A w Warszawie, w zależności od potrzeb Zamawiającego - nie więcej niż 1 raz w okresie obowiązywania umowy. Czyszczenie wykładzin dywanowych w gmachu Sądów przy ul. Terespolskiej 15A w Warszawie, w zależności od potrzeb Zamawiającego - nie więcej niż 1 razy w okresie obowiązywania umowy. Ręczny transport ciężkich przedmiotów, w zależności od potrzeb Zamawiającego - nie więcej niż 20 roboczogodzin w okresie obowiązywania umowy.
Interne KennungOG.261.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług sprzątania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych Sądów przy ul. Terespolskiej 15A w Warszawie oraz części powierzchni wewnętrznych w gmachu przy ul. Owsianej 12 w Warszawie. Opis: Utrzymanie czystości w ramach serwisu dziennego i popołudniowego powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych Sądów przy ul. Terespolskiej 15A w Warszawie, w którym siedzibę ma Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Południe oraz Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie. Utrzymanie czystości w ramach serwisu dziennego i popołudniowego części powierzchni wewnętrznych (pomieszczenia biurowe, sanitarne, socjalne) użytkowanych przez pracowników Zespołów Kuratorskiej Służby Sądowej w gmachu przy ul. Owsiana 12 w Warszawie. Mycie okien wraz z ramami okiennymi i parapetami zewnętrznymi - nie więcej niż 2 razy w okresie obowiązywania umowy. Usuwanie śniegu, sopli i lodu oraz nawisów śnieżnych z dachu gmachu Sądów przy ul. Terespolskiej 15A w Warszawie, w zależności od potrzeb Zamawiającego - nie więcej niż 1 raz w okresie obowiązywania umowy. Czyszczenie wykładzin dywanowych w gmachu Sądów przy ul. Terespolskiej 15A w Warszawie, w zależności od potrzeb Zamawiającego - nie więcej niż 1 razy w okresie obowiązywania umowy. Ręczny transport ciężkich przedmiotów, w zależności od potrzeb Zamawiającego - nie więcej niż 20 roboczogodzin w okresie obowiązywania umowy. Podstawy wykluczenia: Udział w organizacji przestępczej: Dotyczy: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi: Dotyczy: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną: Dotyczy: art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia: Dotyczy: art. 108 ust. 1pkt 6 ustawy Pzp Korupcja: Dotyczy: art. 108 ust. 1 i 2 ustawy Pzp Nadużycia: Dotyczy: art. 108 ust. 1 i 2 ustawy Pzp Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy: Dotyczy: art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i pkt 2 ustawy Pzp Opłacanie składek na ubezpieczenie społeczne: Dotyczy: art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp Płatność podatków: Dotyczy: art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp Podstawy wykluczenia o charakterze wyłącznie krajowym: Dotyczy: art. 108 ust. 1 i 2 ustawy Pzp, art. 109 ust.1 pkt.1 i pkt. 4 ustawy Pzp, art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie z dnia 8 kwietnia 2022 r. (Dz. Urz. L Nr 111, str. 1) . Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji: Dotyczy: art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp Aktywami zarządza likwidator: Dotyczy: art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp Działalność gospodarcza jest zawieszona: Dotyczy: art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp Inna sytuacja podobna do upadłości wynikająca z prawa krajowego: Dotyczy: art. 109 ust. 1 pkt. 1 ustawy Pzp Układ z wierzycielami: Dotyczy: art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp Niewypłacalność: Dotyczy: art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp Upadłość: Dotyczy: art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy Pzp Kryteria kwalifikacji Sytuacja ekonomiczna i finansowa: 1. Wykonawca musi posiadać środki finansowe lub zdolność kredytową w wysokości nie mniejszej niż 500 000,00 zł (słownie: pięćset tysięcy złotych 00/100), 2. Wykonawca musi wykazać posiadanie aktualnie opłaconej polisy, a w przypadku jej braku inny dokument potwierdzający, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę 500 000,00 zł (słownie: pięćset tysięcy złotych 00/100). Zdolność techniczna i zawodowa 1. Wykonawca w okresie ostatnich 3 (trzech) lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonuje, minimum 2 (dwie) usługi sprzątania pomieszczeń w obiektach użyteczności publicznej, z których każda trwa/trwała co najmniej 12 miesięcy Opis: W okresie ostatnich 3 (trzech) lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonuje, minimum 2 (dwie) usługi sprzątania pomieszczeń w obiektach użyteczności publicznej, z których każda trwa/trwała co najmniej 12 miesięcy w ramach jednego kontraktu/jednej umowy. Wartość każdej (pojedynczej) usługi winna być nie mniejsza niż: 500 000,00 zł brutto. Nie można sumować zamówień o mniejszej wartości, aby uzyskać w/w wartość. 2. Wykonawca musi dysponować co najmniej 3 (trzema) osobami posiadającymi aktualne zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do pracy na wysokości do 3 m. 3. Wykonawca musi dysponować osobą nadzorującą – Inspektor nadzoru posiadającą udokumentowany min. 3-letni staż pracy na stanowisku nadzoru nad jakością wykonywanych usług przez personel sprzątający.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen