2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova centrálního diskového pole
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je obnova centrálního diskového pole včetně dodávky, instalace a zprovoznění diskového pole dle technické specifikace, výkonnostního testu dodaného diskového pole, migrace dat ze stávajícího diskového, zaškolení obsluhy a technického personálu a prodloužená záruka za jakost v celkové délce 72 měsíců.
Interne Kennung: ZÚ-02015/2026-12020
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001