434324-2025 - Wettbewerb
Polen – Glatteisbeseitigung – Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2025/2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2025/2026. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) zwalczanie śliskości na drogach sieci strategicznej i I kolejności – 3 614,920 km; 2) odśnieżanie dróg sieci strategicznej i I kolejności – 903,73 km; 3) zwalczanie śliskości na drogach II - IV kolejności – 310,35 km; 4) odśnieżanie dróg II - IV kolejności – 124,14 km; 5) odśnieżanie i zwalczanie śliskości na chodnikach, ścieżkach rowerowych, w tym: schodów terenowych oraz przejściach dla pieszych i przejazdach dla rowerów sieci strategicznej – 96,475 km; 6) odśnieżanie i zwalczanie śliskości na chodnikach, ścieżkach rowerowych, w tym: schodów terenowych oraz przejściach dla pieszych i przejazdach dla rowerów I kategorii – 295,265 km; 7) rozwiezienie i ustawienie 116 szt. pojemników (w tym 46 szt. będących własnością Zamawiającego) na mieszankę piasku z solą wraz z ich uzupełnieniem mieszanką 4% – 1 zlecenie; 8) pozimowe zwiezienie 116 szt. pojemników (w tym 46 szt. będących własnością Zamawiającego) na mieszankę piasku z solą wraz z ich czyszczeniem i utylizacją pozostałego piasku i soli – 1 zlecenie; 9) mechaniczne i ręczne interwencyjne odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości na schodach terenowych i przystankach komunikacyjnych – 3 zlecenia; 10) dostarczenie 15 ton mieszanki piasku i soli 4% na adres wskazany przez Zamawiającego. Podane ilości stanowią maksymalny zakres prac. Rzeczywiste ilości będą wynikały z bieżących potrzeb, potwierdzonych zleceniami.
Interne Kennung: BZ.271.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia Zimowe utrzymanie dróg gminnych 1) zwalczanie śliskości na drogach sieci strategicznej i I kolejności – 3 614,920 km; 2) odśnieżanie dróg sieci strategicznej i I kolejności – 903,73 km; 3) zwalczanie śliskości na drogach II - IV kolejności – 310,35 km; 4) odśnieżanie dróg II - IV kolejności – 124,14 km; 5) odśnieżanie i zwalczanie śliskości na chodnikach, ścieżkach rowerowych, w tym: schodów terenowych oraz przejściach dla pieszych i przejazdach dla rowerów sieci strategicznej – 96,475 km; 6) odśnieżanie i zwalczanie śliskości na chodnikach, ścieżkach rowerowych, w tym: schodów terenowych oraz przejściach dla pieszych i przejazdach dla rowerów I kategorii – 295,265 km; 7) rozwiezienie i ustawienie 116 szt. pojemników na mieszankę piasku z solą wraz z ich uzupełnieniem mieszanką 4% – 1 zlecenie; 8) pozimowe zwiezienie 116 szt. pojemników na mieszankę piasku z solą wraz z ich czyszczeniem i utylizacją pozostałego piasku i soli – 1 zlecenie; 9) mechaniczne i ręczne interwencyjne odśnieżanie oraz zwalczanie śliskości na schodach terenowych i przystankach komunikacyjnych – 3 zlecenia; 10) dostarczenie na wskazany przez Zamawiającego adres 15 ton mieszanki piasku i soli 4%; Podane ilości stanowią maksymalny zakres prac. Rzeczywiste ilości będą wynikały z bieżących potrzeb, potwierdzonych zleceniami.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielania zamówień podobnych, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy, polegających na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego, o wartości do 1 503 812,80 zł netto. Zamówienie zostanie udzielone na podstawie odrębnej umowy, jeżeli dotychczasowy Wykonawca należycie realizuje lub zrealizował zamówienie podstawowe oraz zapewni standard wykonania usług nie gorszy od standardu wykonania zamówienia podstawowego, a ponadto zaakceptuje istotne warunki dotychczasowej umowy, z zastrzeżeniem negocjacji wynagrodzenia.