See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia gastronomicznego na potrzeby Branżowego Centrum Umiejętności w Myślenicach
Beschreibung: Wyposażenie gastronomiczne
Interne Kennung: ZP-17/BCU/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wyposażenia gastronomicznego na potrzeby Branżowego Centrum Umiejętności w Myślenicach - cz. 1
Beschreibung: Dostawa wyposażenia gastronomicznego na potrzeby Branżowego Centrum Umiejętności w Myślenicach-część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa wyposażenia gastronomicznego na potrzeby Branżowego Centrum Umiejętności w Myślenicach - cz. 3
Beschreibung: Dostawa wyposażenia gastronomicznego na potrzeby Branżowego Centrum Umiejętności w Myślenicach-część 3
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa wyposażenia gastronomicznego na potrzeby Branżowego Centrum Umiejętności w Myślenicach - cz. 4
Beschreibung: Dostawa wyposażenia gastronomicznego na potrzeby Branżowego Centrum Umiejętności w Myślenicach-części 4
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa wyposażenia gastronomicznego na potrzeby Branżowego Centrum Umiejętności w Myślenicach - cz. 5
Beschreibung: Dostawa wyposażenia gastronomicznego na potrzeby Branżowego Centrum Umiejętności w Myślenicach-części 5