2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu HIS - AMMS i jego integracja z operatorami zewnętrznymi w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego systemu HIS – AMMS o następujące moduły i funkcjonalności: • moduł „Pulpit Pielęgniarki i Położnej", • zaktualizowany moduł „Bank Krwi z Serologią", • funkcjonalność „Ankieta udarowa", • funkcjonalność „Ankieta endoprotezoplastyki" • funkcjonalność „Karta Uodpornień” • funkcjonalność autentykacja dwuskładnikowa dla systemu HIS • rozszerzenie modułu EDM o nowe dokumenty ustawowe, b) instalacja dostarczonych modułów „Pulpit Pielęgniarki i Położnej" i „Bank Krwi z Serologią", c) integracja posiadanego przez Zamawiającego systemu HIS – AMMS z: • systemem e-Krew, • Rejestrem Endoprotezoplastyk, • Krajowym Rejestrem Nowotworów, • Platformą P1 CeZ w zakresie digitalizacji karty leczenia - Ucyfrowienie +indeksacja, d) świadczenie usług gwarancyjnych przez okres 36 miesięcy, począwszy od dnia podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego obejmujących: • utrzymanie integracji z CeZ w zakresie digitalizacji karty leczenia - Ucyfrowienie +indeksacja • moduł EDM w zakresie dokonanego rozszerzenia. Pełen opis przedmiotu zamówienia zawarto w Szczegółowym opisie zamówienia - Załączniku nr 2_1 do SWZ, Formularzu cenowym - Załączniku nr 2 do SWZ, w pkt III. SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 356804-2026
Interne Kennung: ZP 859/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający informuje, że z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2) ustawy Pzp wyznaczył krótszy termin składania ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001