See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa testów i akcesoriów oraz dzierżawa aparatów do badań markerów czynników zakaźnych metodami biologii molekularnej
Beschreibung: Zakres zamówienia podstawowego (36 miesięcy 600 000 donacji) obejmuje: Dostawę odczynników do jednoczesnego wykrywania materiału genetycznego wirusów RNA HIV, RNA HCV, DNA HBV w pulach osocza (przy uwzględnieniu niepełnych pul) i w pojedynczych próbkach wraz z wymaganymi kontrolami/ kalibratorami, archiwizacją materiału badanego, wszelkimi materiałami zużywalnymi i eksploatacyjnymi koniecznymi do obsługi wymienionych wyżej badań oraz dzierżawą niezbędnej aparatury (system podstawowy i system backup) do automatycznych badań metodami biologii molekularnej i systemem sterowania oraz podłączeniem do systemu informatycznego Zamawiającego i systemu e-Krew. Zakres zamówienia z tytułu prawa opcji (12 miesięcy 200 000 donacji) obejmuje: Dostawę odczynników do jednoczesnego wykrywania materiału genetycznego wirusów RNA HIV, RNA HCV, DNA HBV w pulach osocza (przy uwzględnieniu niepełnych pul) i w pojedynczych próbkach wraz z wymaganymi kontrolami/ kalibratorami, archiwizacją materiału badanego, wszelkimi materiałami zużywalnymi i eksploatacyjnymi koniecznymi do obsługi wymienionych wyżej badań oraz dzierżawą niezbędnej aparatury (system podstawowy i system backup) do automatycznych badań metodami biologii molekularnej i systemem sterowania oraz podłączeniem do systemu informatycznego Zamawiającego i systemu e-Krew.
Vorherige Bekanntmachung: 87731-2026
Interne Kennung: 27/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Wykonawca zapewni sukcesywne dostawy odczynników w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia, w okresie do 12 miesięcy od daty podpisania umowy celem zwolnienia do 200 000 donacji. Prawem opcji objęty jest zakres zamówienia, o którym mowa w wyznaczonej części formularza ofertowego. Skorzystanie z prawa opcji wydłuża okres obowiązywania umowy o maksymalnie 12 miesięcy, zarówno w zakresie dostaw, jak i dzierżawy.