434355-2025 - Ergebnis
Polen – Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse – Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w celu przygotowywania posiłków dla pacjentów SPWSZ w Szczecinie (lokalizacja: Zdunowo, ul. Sokołowskiego 11)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w celu przygotowywania posiłków dla pacjentów SPWSZ w Szczecinie (lokalizacja: Zdunowo, ul. Sokołowskiego 11)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych w celu przygotowywania posiłków dla pacjentów SPWSZ w Szczecinie (lokalizacja: Zdunowo, ul. Sokołowskiego 11). Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia został podzielony na części („Zadania”): Zadanie nr 1. – Warzywa całoroczne Zadanie nr 2. – Warzywa i owoce sezonowe Zadanie nr 3. – Warzywa kiszone Zadanie nr 4. – Pieczywo Zadanie nr 5 – Przyprawy Zadanie nr 6 – Jaja Zadanie nr 7 – Mleko i jego przetwory Zadanie nr 8 – Ryby i konserwy rybne Zadanie nr 9 – Mrożonki Zadanie nr 10 – Drób i jego przetwory Zadanie nr 11 – Mięso i jego przetwory Zadanie nr 12 – Artykuły sypkie Zadanie nr 13 – Ziemniaki jadalne Wykonawca może złożyć ofertę na jedno lub większą liczbę Zadań. Oferta złożona na dane Zadanie musi jednakże obejmować cały zakres przedmiotu zamówienia przewidziany w SWZ dla tego Zadania.
Vorherige Bekanntmachung117227-2025
Interne KennungEP/220/107/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15331461 Sauerkraut in Dosen, 15811000 Brotwaren, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 03142500 Eier, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven, 15331170 Tiefgekühltes Gemüse, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15310000 Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1. – Warzywa całoroczne
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 1. Zadanie składa się z 12 pozycji.
Interne KennungEP/220/107/2024- zadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie korzysta z prawa opcji
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2. – Warzywa i owoce sezonowe
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 2. Zadanie składa się z 19 pozycji.
Interne KennungEP/220/107/2024- zadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3. – Warzywa kiszone
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 3. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Interne KennungEP/220/107/2024- zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 15331461 Sauerkraut in Dosen
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4. – Pieczywo
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 4. Zadanie składa się z 6 pozycji.
Interne KennungEP/220/107/2024- zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 15811000 Brotwaren
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5. – Przyprawy
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 5. Zadanie składa się z 30 pozycji.
Interne KennungEP/220/107/2024- zadanie nr 5
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6. – Jaja
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 6. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Interne KennungEP/220/107/2024- zadanie nr 6
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7. – Mleko i jego przetwory
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 7. Zadanie składa się z 17 pozycji.
Interne KennungEP/220/107/2024- zadanie nr 7
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8. – Ryby i konserwy rybne
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 8. Zadanie składa się z 8 pozycji.
Interne KennungEP/220/107/2024- zadanie nr 8
Haupteinstufung (cpv): 15200000 Zubereiteter Fisch und Fischkonserven
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9. – Mrożonki
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 9. Zadanie składa się z 13 pozycji.
Interne KennungEP/220/107/2024- zadanie nr 9
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
LosLOT-0011
TitelZadanie nr 10. – Drób i jego przetwory
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 10. Zadanie składa się z 20 pozycji.
Interne KennungEP/220/107/2024- zadanie nr 10
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
LosLOT-0012
TitelZadanie nr 11. – Mięso i jego przetwory
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 11. Zadanie składa się z 25 pozycji.
Interne KennungEP/220/107/2024- zadanie nr 11
LosLOT-0013
TitelZadanie nr 12. – Artykuły sypkie
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 12. Zadanie składa się z 48 pozycji.
Interne KennungEP/220/107/2024- zadanie nr 12
LosLOT-0014
TitelZadanie nr 13. – Ziemniaki jadalne
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 13. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Interne KennungEP/220/107/2024- zadanie nr 13
Haupteinstufung (cpv): 15310000 Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse