See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poradenské činnosti pro Plzeňský kraj IV.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění poradenských činností dle § 105 odst. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZoZ“) pro uchazeče a zájemce o zaměstnání a účastníky pracovní rehabilitace (dále jen „účastník/účastníci poradenských činností“). Poradenské činnosti jsou techniky zaměřené na vyhledávání zaměstnání a na další aktivity směřující k pracovnímu uplatnění fyzických osob na trhu práce, kombinují zpravidla různé pedagogické, sociálně psychologické a poradenské přístupy a formy práce s účastníky poradenských činností jako jsou skupinová či individuální práce, prezentace, diskuse, nácvik dovedností, hraní rolí, poskytování zpětné vazby apod.
Vorherige Bekanntmachung: 36718-2021
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bilanční diagnostika
Beschreibung: Bilanční diagnostika (dále také „BDg“) jako poradenský nástroj s využitím komplexních odborných diagnostických metod směřuje k optimálnímu využití schopností a potenciálu člověka při jeho pracovním uplatnění. Cílem BDg je zjistit co nevhodnější využití schopností, dovedností, zájmů a motivace účastníka pro jeho optimální začlenění na trh práce.
Interne Kennung: část 1
Los: LOT-0002
Titel: Cesta k práci
Beschreibung: Cesta k práci (dále jen „poradenský program“) je komplexní poradenský program, který se zaměřuje na vyhledávání zaměstnání a na další aktivity směřující k pracovnímu uplatnění účastníků na trhu práce. Hlavním cílem je vybavit účastníky teoretickými znalostmi a praktickými dovednostmi k efektivnímu hledání zaměstnání a osobní sebeprezentaci pro uplatnění na trhu práce.
Interne Kennung: část 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
Los: LOT-0003
Titel: Finanční gramotnost
Beschreibung: Poradenský program Finanční gramotnost (dále jen „poradenský program“) je poradenský program zaměřený na získávání znalostí, dovedností a informací v oblasti správy osobních financí, prevence v oblasti zadlužení a pomoci při řešení individuálních problémů jednotlivých účastníků v návaznosti na ztrátu zaměstnání.
Interne Kennung: část 3
Los: LOT-0004
Titel: Poradenství k podnikání
Beschreibung: Poradenství k podnikání (dále jen „poradenský program“) je poradenský program zaměřený na získání informací, znalostí a dovedností souvisejících s podnikáním, resp. zahájením samostatně výdělečné činnosti nebo založením firmy. Hlavním cílem je ověřit předpoklady účastníků pro zahájení podnikání a především vybavit účastníky poradenského programu teoretickými znalostmi a praktickými dovednostmi potřebnými k zahájení podnikání.
Interne Kennung: část 4