See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie
Beschreibung: Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl
Interne Kennung: ZDM/UM/DZP/56/US/1/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnieniem pilnej potrzeby udzielenia zamówienia jest nieprzewidywalna duża dynamika wzrostu kosztu usług pocztowych dla Zamawiającego w ostanim czasie i konieczność zagwarantowania ciągłości usług pocztowych i kurierskich na rzecz Zamawiającego. Brak ciągłości tych usług spowoduje paraliż pracy komórek organizacyjnych Zarządu Dróg Miejskich, wpłynie na terminowość spraw i toczących się postępowań administracyjnych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64110000 Postdienste, 64112000 Briefpostdienste, 64113000 Paketpostdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Świadczenie usług pocztowych i kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie. Szczegółowe zapisy znajdują się w SWZ udostępnionej na stronie: https://zdm-waw.ezamawiajacy.pl