2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het ontwerpen, ontwikkelen en beheren van een Port Community Systeem - North Sea Portal
Beschreibung: Aanbesteder heeft behoefte aan een Port Community Systeem, verder genoemd als het North Sea Portal, dat één gebruikersgerichte toegangspoort biedt aan de havengemeenschap om hun (nautisch) logistieke processen en de bijhorende digitale diensten en informatie-uitwisseling te stroomlijnen. Deze havengemeenschap omvat de directe klanten van North Sea Port, dienstverleners zoals scheepsagenten en andere stakeholders. Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één opdrachtnemer voor het uitvoeren van de dienstverlening voor het ontwerpen, ontwikkelen en onderhouden van het North Sea Portal. De opdracht omvat zowel de realisatie als het beheer en de doorontwikkeling van het platform. De realisatie wordt uitgevoerd als een resultaatgerichte fase met vooraf overeengekomen deliverables en acceptatiecriteria. De realisatiefase wordt afgerond met acceptatie door opdrachtgever. De beheer- en onderhoudsfase vangt aan op het moment dat het platform door opdrachtgever is geaccepteerd en in productie is genomen. Vanaf dat moment zijn de overeengekomen servicelevels van toepassing
Interne Kennung: 202302835
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze aanbesteding heeft de Aanbesteder gekozen voor de Europese niet-openbare procedure. Dat wil zeggen dat de beoordeling van de geschiktheid van de gegadigde en de beoordeling van de inschrijving in twee verschillende ronden plaatsvinden. Bij deze procedure kunnen alle belangstellenden naar aanleiding van de publicatie van de betreffende opdracht op TenderNed een verzoek tot deelname aan de procedure indienen. De gegadigden moeten voldoen aan de minimum (geschiktheids-)eisen en er mogen op hen geen uitsluitingsgronden van toepassing zijn. De geselecteerde gegadigden worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Beheer & Onderhoud Doorontwikkeling Platform