2. Verfahren
Verfahren
Titel: Městská sportovní hala – rekonstrukce a zateplení střechy včetně instalace FVE
Beschreibung: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku na dodávky a stavební práce, zadávanou v souladu s § 57 ZZVZ v otevřeném řízení. Předmětem veřejné zakázky je realizace: 1) rekonstrukce střechy, 2) zateplení části objektu, 3) dodávka a montáž fotovoltaické elektrárny (dále jen „FVE“) o výkonu 49,88 kWp. Tato zakázka je zadávána kombinací zadání dle projektové dokumentace pro provedení stavby a s tím souvisejícího soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (rekonstrukce střechy) a metodou design & build (FVE, rekonstrukce střechy nad posilovnou a zateplení fasády objektu posilovny). Nedílnou součástí této zakázky je: 1) Dokumentace pro provedení stavby FVE, včetně potřebné inženýrské činnosti (zejména závazné stanovisko hasičského záchranného sboru apod.), 2) Zajištění stavebního povolení a vypracování dokumentace pro provedení stavby „REKONSTRUKCE STŘECHY NAD POSILOVNOU A ZATEPLENÍ FASÁDY OBJEKTU POSILOVNY“ 3) Dokumentace skutečného provedení stavby, 4) Ostatní projektové a provozní dokumentace nutné pro provedení a zprovoznění díla (dílenské dokumentace, provozní dokumentace, apod.), 5) Zajištění prvního paralelního připojení, 6) Fotovoltaická elektrárna – (fotovoltaické panely, střídače, konstrukční systém, elektroinstalace a bezprostředně související práce a dodávky), 7) Hromosvod pro FVE (nadzemní část), 8) Záchytný systém pro údržbu a servis FVE 9) Další práce a materiál nutný pro dokončení díla (realizace stavebních prací, dodávek a služeb souvisejících s realizací FVE v souladu se zadávací dokumentací) 10) Energetický management po dobu 5-ti let od předání a převzetí díla Podrobnější informace jsou uvedeny v dalších částech zadávacích podmínek, resp. v přílohách zadávací dokumentace, jimiž jsou Projektová dokumentace, Technické podmínky pro design & build a Závazný vzor smlouvy.
Interne Kennung: Městská sportovní hala – rekonstrukce a zateplení střechy včetně instalace FVE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261910 Dachreparatur
5. Los
Los: LOT-0001