434506-2026 - Wettbewerb
Polen – Antineoplastische Mittel – Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB.
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych do Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 92 części, których szczegółowy opis zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: 23/Apteka/2026-45/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631300 Antipsoriatika, 33622100 Herztherapiemittel, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33662100 Ophthalmika, 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33600000 Arzneimittel, 33651500 Immunsera und Immunglobuline, 33631000 Dermatika, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33652300 Immunsuppressiva, 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel, 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane, 33621000 Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt, 33621100 Antithrombotische Mittel, 33696400 Isotopische Reagenzien, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33652200 Arzneimittel für endokrine Therapien, 33661400 Antiparkinsonmittel, 33690000 Varia, 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung, 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung, 33661200 Analgetika, 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel, 33651300 Mittel gegen Mykobakterien, 33141625 Diagnoseausrüstung, 33694000 Diagnostika, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33696300 Chemische Reagenzien, 33693000 Alle übrigen therapeutischen Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Lutetium (177Lu) oxodotreotidi - 360 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Realizacja prawa opcji polegać będzie na: 1) zmianie liczby poszczególnych towarów (asortymentu) przedmiotu zamówienia w ramach dostępnego w umowie katalogu towarów (asortymentu) poprzez dowolne zamawianie przez „Zamawiającego” poszczególnych pozycji asortymentu ­- „Zamawiający” informuje, że określona w umowie liczba zamawianych towarów ma jedynie charakter orientacyjny, a „Zamawiającemu” przysługuje możliwość zwiększania do 100% oraz jednoczesnego zmniejszania liczby każdej pozycji asortymentowej w granicach wartości umowy (wartości pakietu), jak również niewykorzystania poszczególnych pozycji asortymentowych; 2) wydłużeniu przez „Zamawiającego” terminu obowiązywania umowy, nie dłużej jednak niż o 3 miesiące w stosunku do pierwotnego terminu, w przypadku gdy towar oraz wartość umowy (wartość pakietu) nie zostały wyczerpane. Skorzystanie przez „Zamawiającego” z prawa opcji może nastąpić w przypadku wystąpienia okoliczności polegających w szczególności na: 1) zwiększeniu się liczby pacjentów szpitala; 2) zmianie rodzaju oraz ilości wykonywanych świadczeń zdrowotnych; 3) powstaniu lub zmianie zobowiązań wynikających z zawartych przez „Zamawiającego” umów (np. z Narodowym Funduszem Zdrowia); 4) pozyskaniu lub ograniczeniu dostępnych środków finansowych. Szczegółowe informacje zawiera dokumentacja zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2
Beschreibung: Dostawa różnych produktów leczniczych - 71 pozycji. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3
Beschreibung: Dostawa środków przeciwbólowych - 3 pozycje. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4
Beschreibung: Dostawa środków przeciwnowotworowych - 3 pozycje. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5
Beschreibung: Dostawa środków przeciwnowotworowych - 2 pozycje. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 7
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8
Beschreibung: Dostawa odczynników i środków kontrastowych - 3 pozycje. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet Nr 9
Beschreibung: Dostawa odczynników i środków kontrastowych - 2 pozycje. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 10
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet Nr 11
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet Nr 12
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych do terapii serca - 4 pozycje. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 12
Haupteinstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet Nr 13
Beschreibung: Dostawa środków leczniczych dla układu oddechowego - 2 pozycje. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 13
Haupteinstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet Nr 14
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych dla układu nerwowego - 2 pozycje. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 14
Haupteinstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet Nr 15
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet Nr 16
Beschreibung: Dostawa pozostałych produktów innych niż terapeutyczne - 2 pozycje. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 16
Haupteinstufung (cpv): 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet Nr 17
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet Nr 18
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet Nr 19
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych do leczenia zaburzeń w funkcjonowaniu przewodu pokarmowego - 2 pozycje. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 19
Haupteinstufung (cpv): 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet Nr 20
Beschreibung: Dostawa produktów farmaceutycznych - 5 pozycji. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 20
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet Nr 21.1
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Adalimumabum 40mg - 130 zestawów. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 21
Haupteinstufung (cpv): 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet Nr 21.2
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Benralizumab 30mg - 1500 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet Nr 21.3
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Bimekizumabum 160mg/ml - 300 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 23
Haupteinstufung (cpv): 33631300 Antipsoriatika
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet Nr 21.4
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Bimekizumabum 160mg/ml (w zestawie 2 wstrzykiwacze) - 1000 zestawów. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet Nr 21.5
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Clofarabinum 1mg/ml - 200 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet Nr 21.6
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Denosumabum 120mg - 1080 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet Nr 21.7
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Eculizumabum 300mg - 540 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 27
Haupteinstufung (cpv): 33652300 Immunsuppressiva
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet Nr 21.8
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Farycymab 120mg/ml - 7000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 28
Haupteinstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet Nr 21.9
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Filgotinibum 200mg - 12000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet Nr 21.10
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Fremanezumabum 225 mg - 2000 opakowań. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 30
Haupteinstufung (cpv): 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet Nr 21.11
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Guselkumabum 100 mg/ml (ampułko-strzykawka) - 2500 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet Nr 21.12
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Guselkumabum 100 mg/ml (wstrzykiwacz) - 1000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet Nr 21.13
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Ibrutinib (postać doustna) - 1680000 miligram. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet Nr 21.14
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Immunoglobulina ludzka normalna, roztwór do wstrzykiwań o stężeniu 10% (zestaw do podawania podskórnego) - 35000 gram. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 34
Haupteinstufung (cpv): 33651500 Immunsera und Immunglobuline
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet Nr 21.15
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Lanadelumabum 300mg - 450 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 35
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet Nr 21.16
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Pasireotidum 60mg (proszek i rozpuszczalnik) - 100 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 36
Haupteinstufung (cpv): 33652200 Arzneimittel für endokrine Therapien
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet Nr 21.17
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Pazopanibum 200mg oraz 400mg - 9000000 miligram. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet Nr 21.18
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Pegfilgrastimum 6mg - 2800 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 38
Haupteinstufung (cpv): 33621000 Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet Nr 21.19
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Risankizumabum 150mg/ml - 900 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 39
Haupteinstufung (cpv): 33631000 Dermatika
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet Nr 21.20
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Romosozumabum 90mg/ml - 360 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 40
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet Nr 21.21
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Serplulimabum 10mg/ml a 10ml - 1100 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet Nr 21.22
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Tafamidisum 61mg - 6300 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet Nr 21.23
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Tafasitamabum 200mg - 1920 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet Nr 21.24
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Topotecanum 1mg - 10800 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet Nr 21.25
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Zanubrutinib 160mg - 60000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 45
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet Nr 21.26
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Apomorphini hydrochloridum hemihydricum 5mg/ml a 20ml - 3000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 46
Haupteinstufung (cpv): 33661400 Antiparkinsonmittel
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet Nr 22.1
Beschreibung: Dostawa alergenów do punktowych testów skórnych - 600 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 47
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet Nr 22.2
Beschreibung: Dostawa Bacitracinum + Neomycinum (maść) - 1800 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 48
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet Nr 22.3
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Biwalirudyna 250mg - 40 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet Nr 22.4
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Dinatrii gadoxetas 0,25mmol/ml - 200 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet Nr 22.5
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Eptifibatide 20mg/10ml - 2000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 51
Haupteinstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet Nr 22.6
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Eptifibatide 750mg/100ml - 2000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 52
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet Nr 22.7
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Flucytosine 2,5g/250ml - 100 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 53
Haupteinstufung (cpv): 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet Nr 22.8
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Guselkumabum 200mg - 100 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 54
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet Nr 22.9
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Methylprednisolonum 125mg (proszek i rozpuszczalnik) - 8000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 55
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet Nr 22.10
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Methylprednisolonum 500mg (proszek i rozpuszczalnik) - 8000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 56
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet Nr 22.11
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Mometasoni furoas 50mcg/dawkę - 28000 dawek. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 57
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet Nr 22.12
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Posaconazole 300mg - 120 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 58
Haupteinstufung (cpv): 33651300 Mittel gegen Mykobakterien
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet Nr 22.13
Beschreibung: Dostawa Phenolum + Resorcinolum + Acidum boricum (płyn na skórę) - 300 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 59
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet Nr 22.14
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Risperidone 50mg - 30 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 60
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet Nr 22.15
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Valganciclovir 450mg - 2700 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 61
Haupteinstufung (cpv): 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet Nr 22.16
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Spesolimabum 450mg - 20 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 62
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet Nr 22.17
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Verteporfinum 15mg - 200 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 63
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet Nr 22.18
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Zolendronic acid 5mg/100ml - 15 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 64
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet Nr 23.1
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Aciclovirum 500mg - 5000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 65
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet Nr 23.2
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Amphotericin B 50mg - 200 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 66
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet Nr 23.3
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Amphotericin B 50mg w liposomach - 300 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 67
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet Nr 23.4
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Benzathini benzylpenicillinum 1200000 j.m. - 300 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 68
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet Nr 23.5
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Benzylpenicillinum kalium 1000000 j.m. - 10000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 69
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet Nr 23.6
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Benzylpenicillinum kalium 3000000 j.m. - 20000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 70
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet Nr 23.7
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Cefiderocolum 1g - 300 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 71
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet Nr 23.8
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Ceftazidimum + Avibactamum - 5000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 72
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet Nr 23.9
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Cefuroximum 50mg - 6000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 73
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet Nr 23.10
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Cloxacillinum 1g - 25000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 74
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet Nr 23.11
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Ertapenem 1g - 200 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 75
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet Nr 23.12
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Ganciclovir 500mg - 2000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 76
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet Nr 23.13
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Meropenem 500mg i 1g - 150000000 miligram. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 77
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet Nr 23.14
Interne Kennung: Część 78
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet Nr 23.15
Beschreibung: Dostawa produktu leczniczego Voriconazole 200mg - 1200 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 79
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet Nr 24.1
Beschreibung: Dostawa 30% roztworu cytrynianu sodu - 11000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 80
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet Nr 24.2
Beschreibung: Dostawa Hylan 8mg/ml - 20 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 81
Haupteinstufung (cpv): 33693000 Alle übrigen therapeutischen Mittel
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet Nr 24.3
Beschreibung: Dostawa nawilżających kropli do oczu - 4200 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 82
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet Nr 24.4
Beschreibung: Dostawa plastrów do testów naskórkowych (zestaw=1000 sztuk) - 10 zestawów. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 83
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet Nr 24.5
Beschreibung: Dostawa roztworu o składzie: (cyklo)-taurolidyna, cytrynian i urokinaza (5ml) - 1000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 84
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet Nr 24.6
Beschreibung: Dostawa roztworu o składzie: taurolidyna, cytrynian i heparyna (10ml) - 1000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 85
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet Nr 24.7
Beschreibung: Dostawa testów do wykrywania obecności antygenu wirusa RSV - 800 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 86
Haupteinstufung (cpv): 33694000 Diagnostika
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet Nr 24.8
Beschreibung: Dostawa testów do wykrywania antygenu paciorkowca Streptococcus typu A - 400 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 87
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet Nr 24.9
Beschreibung: Dostawa testów naskórkowych - 150 zestawów. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 88
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet Nr 24.10
Beschreibung: Dostawa testów ureazowych - 15000 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 89
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet Nr 24.11
Beschreibung: Dostawa kleju tkankowego (pojemność nie większa niż 0,8g) - 360 sztuk. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 90
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet Nr 24.12
Beschreibung: Dostawa mikrosfery żywicze znakowane radionuklidem Yttrium-90 - 40 zestawów. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 91
Haupteinstufung (cpv): 33696400 Isotopische Reagenzien
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet Nr 25
Beschreibung: Dostawa odczynników chemicznych - 8 pozycji. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 92
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien