434514-2025 - Ergebnis
Niederlande – Umweltmanagement – Vrijwillige Transparantie Biotamonitoringsdiensten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVrijwillige Transparantie Biotamonitoringsdiensten
BeschreibungAQUON wil middels deze aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf, marktpartijen informeren over het voornemen om één op één een raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van biotamonitoringdiensten. AQUON is voornemens deze raamovereenkomst af te sluiten met de partijen Ecofide en Wageningen University & Research (WUR), welke in gezamenlijkheid de opdracht zullen uitvoeren. Vanwege een gelijke inkoopbehoefte zal AQUON - min of meer - gelijktijdig met een ander waterlaboratorium deze vrijwillige transparantie vooraf publiceren. Zie document vrijwillige transparantie.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90710000 Umweltmanagement
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354500 Vermessungsdienste auf See, 71900000 Labordienste, 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
LosLOT-0000
TitelPerceel 1
BeschreibungZie beschrijvend document. Zie beschrijvend document.
Interne Kennung1