See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van Microsoft licenties voor Flanders Make vzw
Beschreibung: Flanders Make vzw maakt gebruik van Microsoft Office 365 Tenant voor het beheren en toekennen van Microsoft licenties en services zoals Business Central, Teams, Power BI, etc. Teneinde de huidige en bijkomende gebruikers in de komende 4 jaar te faciliteren, wenst Flanders Make vzw een raamovereenkomst af te sluiten voor het verlengen en leveren van (nieuwe) Microsoft licenties.
Interne Kennung: WOO-FM2025-045
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WOO-FM2025-045 - 1
Interne Kennung: 1