See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kompleksowego rozwiązania pozyskiwania danych odczytowych z wodomierzy głównych, obejmującego dostawę infrastruktury serwerowej, systemu informatycznego, dostawę i montaż wodomierzy głównych i modułów telemetrycznych oraz zapewnienie transmisji danych.
Beschreibung: Dostawa kompleksowego rozwiązania pozyskiwania danych odczytowych z wodomierzy głównych, obejmującego dostawę infrastruktury serwerowej, systemu informatycznego, dostawę i montaż wodomierzy głównych i modułów telemetrycznych oraz zapewnienie transmisji danych.
Vorherige Bekanntmachung: 92000-2026
Interne Kennung: 01269/WS/PW/PZP-DRZ-WRP/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65500000 Zählerablesung, 72310000 Datenverarbeitung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa kompleksowego rozwiązania pozyskiwania danych odczytowych z wodomierzy głównych, obejmującego dostawę infrastruktury serwerowej, systemu informatycznego, dostawę i montaż wodomierzy głównych i modułów telemetrycznych oraz zapewnienie transmisji danych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość przedłużenia okresu świadczenia transmisji danych do 36 miesięcy od daty zakończenia zamówienia podstawowego.