2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afspraken- en klantgeleidingssysteem
Beschreibung: Gemeenschappelijke regeling de Bevelanden, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor het Afspraken-en Klantgeleidingssysteem aan te besteden. 0
Interne Kennung: K010860
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212445 Entwicklung von Software für das Kundenbeziehungsmanagement (CRM)
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeenschappelijke regeling de Bevelanden, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor het Afspraken-en Klantgeleidingssysteem aan te besteden.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst heeft een vaste looptijd van vier (4) jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 29 oktober 2029. De overeenkomst kan vier (4) keer worden verlengd voor de duur van één (1) jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging.