434602-2026 - Wettbewerb
Polen – Dekontaminierung – „Usługa uprzątnięcia nieruchomości – likwidacja nielegalnych wysypisk śmieci na gruntach ZWRSP na terenie województwa warmińsko-mazurskiego“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługa uprzątnięcia nieruchomości – likwidacja nielegalnych wysypisk śmieci na gruntach ZWRSP na terenie województwa warmińsko-mazurskiego“
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa uprzątnięcia nieruchomości – likwidacja nielegalnych wysypisk śmieci na gruntach ZWRSP na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Usługi związane są z usuwaniem odpadów różnych (w tym niebezpiecznych) dalej zwanych: odpadami z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania (tzw. nielegalnych wysypisk odpadów/ dzikich wysypisk) z terenów należących do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddziału Terenowego w Olsztynie. 2. Przedmiot zamówienia w każdym zadaniu obejmuje wszelkie czynności związane z sprzątnięciem terenów tj. powierzchniowym zebraniem odpadów zgromadzonych z terenu nieruchomości, czynności związane z uporządkowaniem terenu w tym w razie konieczności ręczne zebranie nagromadzonych odpadów wraz z wyrównaniem terenu jak również czynności polegające na mechanicznym lub ręcznym załadunku odpadów na środki transportowe zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm). 3. Zakres zadania obejmuje między innymi: 1) Sortowanie (segregację) odpadów, 2) Załadunek na samochody posegregowanych odpadów, 3) Transport odpadów do miejsca ich odzysku lub unieszkodliwiania, 4) W przypadku odpadów niebezpiecznych przekazanie do ostatecznego procesu odzysku lub ostatecznego procesu unieszkodliwienia przez posiadacza opadów prowadzącego taki proces, 5) Unieszkodliwienie wszystkich odpadów znajdujących się na działkach, o których mowa w § 1 ust. 1 umowy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 ze zm.)(dalej ustawa o odpadach), 6) Rozplantowanie terenu po zakończeniu prac oraz wyrównanie drobnych nierówności terenu powstałych w trakcie wykonywania prac porządkowych polegające na ścięciu wypukłości, przemieszczeniu urobku i zasypaniu powstałych wgłębień, 7) Oznakowanie terenu poprzez ustawienie tablic informacyjnych o zakazie wysypywania śmieci, 8) Dostarczenie Zamawiającemu Kart Przekazania Odpadów, potwierdzeń przyjęcia odpadów do utylizacji dokumentujących prawidłowe przekazanie odpadów do uprawnionych odbiorców lub potwierdzenia przekazania odpadów niebezpiecznych do ostatecznego procesu odzysku lub ostatecznego procesu unieszkodliwienia przez posiadacza odpadów prowadzącego taki proces. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach Nr 7.1.-7.7 (stosownie do części: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7) do SWZ, w projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU), które stanowią załączniki Nr 4a-4b (PPU dedykowane części 1, 2 oraz 3 – załącznik 4a, PPU dedykowane części 4, 5, 6, 7 – załącznik nr 4b do SWZ) oraz w formularzu cenowym (wskazanie ilości), który stanowi odpowiednio załącznik Nr 2.1, 2.2 i 2.3 do SWZ odpowiednio dla części Nr 1, 2, i 3 zamówienia. Ilości dla części 4, 5, 6 i 7 zostały wskazane w opisie przedmiotu zamówienia. 5. Podane w Opisie przedmiotu zamówienia ilości tonażu odpadów zutylizowanych są orientacyjne, uzależnione od bieżącego stanu faktycznego w zakresie ilości zebranych odpadów, mogą one ulec zmianie. 6. Zamówienie zostało podzielone na 7 części. 7. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 8. Liczba części, na które wykonawca może złożyć ofertę: 7. 9. Maksymalna liczba części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy: 7. 10. Zamawiający zastrzega sobie możliwość rozszerzenia zakresu zamówienia objętego przedmiotem zamówienia poprzez skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp w zakresie części 1, 2 oraz 3 przedmiotowego zamówienia. Szczegółowe zapisy dot. zakresu i zasad korzystania z prawa opcji zostały zawarte w § 1, § 2 i § 6 PPU, które stanowią załącznik Nr 4a do SWZ. Ilości poszczególnych rodzajów odpadów zostały określone w podziale na zamówienie podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji w załączniku nr 2.1, 2.2 i 2.3 do SWZ odpowiednio dla części 1, 2 i 3 zamówienia (formularz cenowy). 11. Prawo opcji – świadczenie usługi uprzątnięcia terenów na wezwanie Zamawiającego, w cenach jednostkowych określonych w formularzu cenowym, w terminie realizacji umowy. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego (za wyjątkiem terminu). Zamawiający określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości uprzątniętych odpadów do maksymalnej ilości określonej w tabeli zawartej w formularzu cenowym, w kolumnie „Ilość opcja”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych szczegółowo w projektowanych postanowieniach umowy. 12. Zamawiający zgodnie z art. 95 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności wskazane w § 8 ust. 1 PPU, w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dni ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz.U.2026 poz. 277) – dotyczy wszystkich części zamówienia. 13. Zamawiający informuje, iż w niniejszym postępowaniu ma zastosowanie tzw. „procedura odwrócona”, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP. W związku z powyższym, Zamawiający dokona w pierwszej kolejności badania i oceny wszystkich złożonych w przedmiotowym postępowaniu ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu Wykonawcy, którego oferta zostanie we wstępnej ocenie sklasyfikowana na najwyższym miejscu.
Interne KennungOLS.WO.260.15.2026.AP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90722200 Dekontaminierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90650000 Asbestbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511300 Müllsammlung, 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - działka nr 122, obr. Marszewnica, gm. Lidzbark, pow. Działdowski.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa uprzątnięcia nieruchomości – likwidacja nielegalnych wysypisk śmieci na gruntach ZWRSP na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Usługi związane są z usuwaniem odpadów różnych (w tym niebezpiecznych) dalej zwanych: odpadami z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania (tzw. nielegalnych wysypisk odpadów/ dzikich wysypisk) z terenów należących do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddziału Terenowego w Olsztynie. 2. Przedmiot zamówienia w każdym zadaniu obejmuje wszelkie czynności związane z sprzątnięciem terenów tj. powierzchniowym zebraniem odpadów zgromadzonych z terenu nieruchomości, czynności związane z uporządkowaniem terenu w tym w razie konieczności ręczne zebranie nagromadzonych odpadów wraz z wyrównaniem terenu jak również czynności polegające na mechanicznym lub ręcznym załadunku odpadów na środki transportowe zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm). 3. Zakres zadania obejmuje między innymi: 1) Sortowanie (segregację) odpadów, 2) Załadunek na samochody posegregowanych odpadów, 3) Transport odpadów do miejsca ich odzysku lub unieszkodliwiania, 4) W przypadku odpadów niebezpiecznych przekazanie do ostatecznego procesu odzysku lub ostatecznego procesu unieszkodliwienia przez posiadacza opadów prowadzącego taki proces, 5) Unieszkodliwienie wszystkich odpadów znajdujących się na działkach, o których mowa w § 1 ust. 1 umowy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 ze zm.)(dalej ustawa o odpadach), 6) Rozplantowanie terenu po zakończeniu prac oraz wyrównanie drobnych nierówności terenu powstałych w trakcie wykonywania prac porządkowych polegające na ścięciu wypukłości, przemieszczeniu urobku i zasypaniu powstałych wgłębień, 7) Oznakowanie terenu poprzez ustawienie tablic informacyjnych o zakazie wysypywania śmieci, 8) Dostarczenie Zamawiającemu Kart Przekazania Odpadów, potwierdzeń przyjęcia odpadów do utylizacji dokumentujących prawidłowe przekazanie odpadów do uprawnionych odbiorców lub potwierdzenia przekazania odpadów niebezpiecznych do ostatecznego procesu odzysku lub ostatecznego procesu unieszkodliwienia przez posiadacza odpadów prowadzącego taki proces. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach Nr 7.1.-7.7 (stosownie do części: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7) do SWZ, w projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU), które stanowią załączniki Nr 4a-4b (PPU dedykowane części 1, 2 oraz 3 – załącznik 4a, PPU dedykowane części 4, 5, 6, 7 – załącznik nr 4b do SWZ) oraz w formularzu cenowym (wskazanie ilości), który stanowi odpowiednio załącznik Nr 2.1, 2.2 i 2.3 do SWZ odpowiednio dla części Nr 1, 2, i 3 zamówienia. Ilości dla części 4, 5, 6 i 7 zostały wskazane w opisie przedmiotu zamówienia. 5. Podane w Opisie przedmiotu zamówienia ilości tonażu odpadów zutylizowanych są orientacyjne, uzależnione od bieżącego stanu faktycznego w zakresie ilości zebranych odpadów, mogą one ulec zmianie. 6. Ww. zamówienie zostało podzielone na 7 części. 7. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 8. Liczba części, na które wykonawca może złożyć ofertę: 7. 9. Maksymalna liczba części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy: 7. 10. Zamawiający zastrzega sobie możliwość rozszerzenia zakresu zamówienia objętego przedmiotem zamówienia poprzez skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp w zakresie części 1, 2 oraz 3 przedmiotowego zamówienia. Szczegółowe zapisy dot. zakresu i zasad korzystania z prawa opcji zostały zawarte w § 1, § 2 i § 6 PPU, które stanowią załącznik Nr 4a do SWZ. Ilości poszczególnych rodzajów odpadów zostały określone w podziale na zamówienie podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji w załączniku nr 2.1, 2.2 i 2.3 do SWZ odpowiednio dla części 1, 2 i 3 zamówienia (formularz cenowy). 11. Prawo opcji – świadczenie usługi uprzątnięcia terenów na wezwanie Zamawiającego, w cenach jednostkowych określonych w formularzu cenowym, w terminie realizacji umowy. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego (za wyjątkiem terminu). Zamawiający określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości uprzątniętych odpadów do maksymalnej ilości określonej w tabeli zawartej w formularzu cenowym, w kolumnie „Ilość opcja”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych szczegółowo w projektowanych postanowieniach umowy. 12. Zamawiający zgodnie z art. 95 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności wskazane w § 8 ust. 1 PPU, w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (tekst jednolity Dz.U. 2025 poz. 277 ze zm.) – dotyczy wszystkich części zamówienia.
Interne KennungOLS.WO.260.15.2026.AP - CZĘŚĆ 1.
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Przedmiotem zamówienia jest usługa uprzątnięcia nieruchomości – likwidacja nielegalnych wysypisk śmieci na gruntach ZWRSP na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Usługi związane są z usuwaniem odpadów różnych (w tym niebezpiecznych) dalej zwanych: odpadami z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania (tzw. nielegalnych wysypisk odpadów/ dzikich wysypisk) z terenów należących do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddziału Terenowego w Olsztynie. 2. Przedmiot zamówienia w każdym zadaniu obejmuje wszelkie czynności związane z sprzątnięciem terenów tj. powierzchniowym zebraniem odpadów zgromadzonych z terenu nieruchomości, czynności związane z uporządkowaniem terenu w tym w razie konieczności ręczne zebranie nagromadzonych odpadów wraz z wyrównaniem terenu jak również czynności polegające na mechanicznym lub ręcznym załadunku odpadów na środki transportowe zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach Nr 7.1.-7.7 (stosownie do części: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7) do SWZ, w projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU), które stanowią załączniki Nr 4a-4b (PPU dedykowane części 1, 2 oraz 3 – załącznik 4a, PPU dedykowane części 4, 5, 6, 7 – załącznik nr 4b do SWZ) oraz w formularzu cenowym (wskazanie ilości), który stanowi odpowiednio załącznik Nr 2.1, 2.2 i 2.3 do SWZ odpowiednio dla części Nr 1, 2, i 3 zamówienia. Ilości dla części 4, 5, 6 i 7 zostały wskazane w opisie przedmiotu zamówienia. 4. Podane w Opisie przedmiotu zamówienia ilości tonażu odpadów zutylizowanych są orientacyjne, uzależnione od bieżącego stanu faktycznego w zakresie ilości zebranych odpadów, mogą one ulec zmianie. 5. Zamawiający zastrzega sobie możliwość rozszerzenia zakresu zamówienia objętego przedmiotem zamówienia poprzez skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp w zakresie części 1, 2 oraz 3 przedmiotowego zamówienia. Szczegółowe zapisy dot. zakresu i zasad korzystania z prawa opcji zostały zawarte w § 1, § 2 i § 6 PPU, które stanowią załącznik Nr 4a do SWZ. Ilości poszczególnych rodzajów odpadów zostały określone w podziale na zamówienie podstawowe oraz zamówienie objęte prawem opcji w załączniku nr 2.1, 2.2 i 2.3 do SWZ odpowiednio dla części 1, 2 i 3 zamówienia (formularz cenowy). 6. Prawo opcji – świadczenie usługi uprzątnięcia terenów na wezwanie Zamawiającego, w cenach jednostkowych określonych w formularzu cenowym, w terminie realizacji umowy. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego (za wyjątkiem terminu). Zamawiający określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości uprzątniętych odpadów do maksymalnej ilości określonej w tabeli zawartej w formularzu cenowym, w kolumnie „Ilość opcja”. Zamawiający zastrzega, iż usługi objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych szczegółowo w projektowanych postanowieniach umowy. Dotyczy części 1, 2 i 3: Termin wykonania zamówienia: 1. Umowa zostanie zawarta na czas 100 dni kalendarzowych od dnia jej podpisania. 2. Termin zakończenia realizacji przedmiotu umowy strony ustalają w sposób następujący: 1) Realizacja zamówienia objętego zakresem zamówienia podstawowego - w terminie 60 dni licząc od dnia przekazania wykonawcy terenu prowadzenia prac; 2) Realizacja zamówienia objętego zakresem zamówienia dotyczącego opcji - w terminie 20 dni licząc od dnia przekazania wykonawcy pisemnego zlecenia opcji.
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - działki nr 31 i 34, obr. Kurowo Braniewskie, gm. Młynary, pow. elbląski.
Interne KennungOLS.WO.260.15.2026.AP - CZĘŚĆ 2.
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - działki nr 118 i 123, obr. Leśnica, gm. Małdyty, pow. ostródzki oraz działki numer 407/54, 407/83, 407/88, 407/87, 407/93, obr. Bramka, gm. Morąg, pow. ostródzki.
Interne KennungOLS.WO.260.15.2026.AP - CZĘŚĆ 3.
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - działka numer 597, obr. Kalisty, gm. Świątki, pow. olsztyński; działka numer 72/2, obr. Łabno, gm. Lidzbark Warmiński, pow. lidzbarski; działka nr 142, obr. Samborek, gm. Lubomino, pow. lidzbarski; działka nr 9/18, obr. Mingajny, gm. Orneta, pow. lidzbarski.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa uprzątnięcia nieruchomości – likwidacja nielegalnych wysypisk śmieci na gruntach ZWRSP na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Usługi związane są z usuwaniem odpadów różnych (w tym niebezpiecznych) dalej zwanych: odpadami z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania (tzw. nielegalnych wysypisk odpadów/ dzikich wysypisk) z terenów należących do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddziału Terenowego w Olsztynie. 2. Przedmiot zamówienia w każdym zadaniu obejmuje wszelkie czynności związane z sprzątnięciem terenów tj. powierzchniowym zebraniem odpadów zgromadzonych z terenu nieruchomości, czynności związane z uporządkowaniem terenu w tym w razie konieczności ręczne zebranie nagromadzonych odpadów wraz z wyrównaniem terenu jak również czynności polegające na mechanicznym lub ręcznym załadunku odpadów na środki transportowe zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm). 3. Zakres zadania obejmuje między innymi: 1) Sortowanie (segregację) odpadów, 2) Załadunek na samochody posegregowanych odpadów, 3) Transport odpadów do miejsca ich odzysku lub unieszkodliwiania, 4) W przypadku odpadów niebezpiecznych przekazanie do ostatecznego procesu odzysku lub ostatecznego procesu unieszkodliwienia przez posiadacza opadów prowadzącego taki proces, 5) Unieszkodliwienie wszystkich odpadów znajdujących się na działkach, o których mowa w § 1 ust. 1 umowy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 ze zm.)(dalej ustawa o odpadach), 6) Rozplantowanie terenu po zakończeniu prac oraz wyrównanie drobnych nierówności terenu powstałych w trakcie wykonywania prac porządkowych polegające na ścięciu wypukłości, przemieszczeniu urobku i zasypaniu powstałych wgłębień, 7) Oznakowanie terenu poprzez ustawienie tablic informacyjnych o zakazie wysypywania śmieci, 8) Dostarczenie Zamawiającemu Kart Przekazania Odpadów, potwierdzeń przyjęcia odpadów do utylizacji dokumentujących prawidłowe przekazanie odpadów do uprawnionych odbiorców lub potwierdzenia przekazania odpadów niebezpiecznych do ostatecznego procesu odzysku lub ostatecznego procesu unieszkodliwienia przez posiadacza odpadów prowadzącego taki proces. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach Nr 7.1.-7.7 (stosownie do części: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7) do SWZ, w projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU), które stanowią załączniki Nr 4a-4b (PPU dedykowane części 1, 2 oraz 3 – załącznik 4a, PPU dedykowane części 4, 5, 6, 7 – załącznik nr 4b do SWZ) oraz w formularzu cenowym (wskazanie ilości), który stanowi odpowiednio załącznik Nr 2.1, 2.2 i 2.3 do SWZ odpowiednio dla części Nr 1, 2, i 3 zamówienia. Ilości dla części 4, 5, 6 i 7 zostały wskazane w opisie przedmiotu zamówienia. 5. Podane w Opisie przedmiotu zamówienia ilości tonażu odpadów zutylizowanych są orientacyjne, uzależnione od bieżącego stanu faktycznego w zakresie ilości zebranych odpadów, mogą one ulec zmianie. 6. Ww. zamówienie zostało podzielone na 7 części. 7. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 8. Liczba części, na które wykonawca może złożyć ofertę: 7. 9. Maksymalna liczba części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy: 7. 10. Zamawiający zgodnie z art. 95 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności wskazane w § 8 ust. 1 PPU, w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (tekst jednolity Dz.U. 2025 poz. 277 ze zm.) – dotyczy wszystkich części zamówienia.
Interne KennungOLS.WO.260.15.2026.AP - CZĘŚĆ 4.
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - działka nr 764, obr. Gruszka, gm. Płośnica; działka nr 770, obr. Gruszka, gm. Płośnica, działka 448, obr. Skurpie, gm. Płośnica, działka nr 401, obr. Skurpie, gm. Płośnica, działka nr 24, obr. Nick, gm. Lidzbark; działka nr 122, obr. Turza Mała, gm. Płośnica.
Interne KennungOLS.WO.260.15.2026.AP - CZĘŚĆ 5.
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 - działka nr 44/6, obr. Targowo, gm. Dźwierzuty, działka nr 9/19, obr. Prejłowo, gm. Purda, działka nr 64, obr. Burdąg, gm. Jedwabno, działka nr 98/2, obr. Zielonka, gm. Szczytno, działki nr 5/66 i 5/67, obr. Dębówko, gm. Szczytno, działki nr 5/59 i 5/65, obr. Dębówko, gm. Szczytno, działka nr 538/2, obr. Dźwierzuty, gm. Dźwierzuty, działka nr 324/7, ob. r. Unieszewo, gm. Gietrzwałd...
BeschreibungCzęść 6 - działka nr 44/6, obr. Targowo, gm. Dźwierzuty, działka nr 9/19, obr. Prejłowo, gm. Purda, działka nr 64, obr. Burdąg, gm. Jedwabno, działka nr 98/2, obr. Zielonka, gm. Szczytno, działki nr 5/66 i 5/67, obr. Dębówko, gm. Szczytno, działki nr 5/59 i 5/65, obr. Dębówko, gm. Szczytno, działka nr 538/2, obr. Dźwierzuty, gm. Dźwierzuty, działka nr 324/7, ob. r. Unieszewo, gm. Gietrzwałd, działka nr 44, obr. Olsztyn 7, gm. Olsztyn, działki nr 167/6 i 167/2, obr. Drwęck, gm. Olsztynek. 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa uprzątnięcia nieruchomości – likwidacja nielegalnych wysypisk śmieci na gruntach ZWRSP na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Usługi związane są z usuwaniem odpadów różnych (w tym niebezpiecznych) dalej zwanych: odpadami z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania i magazynowania (tzw. nielegalnych wysypisk odpadów/ dzikich wysypisk) z terenów należących do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddziału Terenowego w Olsztynie. 2. Przedmiot zamówienia w każdym zadaniu obejmuje wszelkie czynności związane z sprzątnięciem terenów tj. powierzchniowym zebraniem odpadów zgromadzonych z terenu nieruchomości, czynności związane z uporządkowaniem terenu w tym w razie konieczności ręczne zebranie nagromadzonych odpadów wraz z wyrównaniem terenu jak również czynności polegające na mechanicznym lub ręcznym załadunku odpadów na środki transportowe zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm). 3. Zakres zadania obejmuje między innymi: 1) Sortowanie (segregację) odpadów, 2) Załadunek na samochody posegregowanych odpadów, 3) Transport odpadów do miejsca ich odzysku lub unieszkodliwiania, 4) W przypadku odpadów niebezpiecznych przekazanie do ostatecznego procesu odzysku lub ostatecznego procesu unieszkodliwienia przez posiadacza opadów prowadzącego taki proces, 5) Unieszkodliwienie wszystkich odpadów znajdujących się na działkach, o których mowa w § 1 ust. 1 umowy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2023 r., poz. 1587 ze zm.)(dalej ustawa o odpadach), 6) Rozplantowanie terenu po zakończeniu prac oraz wyrównanie drobnych nierówności terenu powstałych w trakcie wykonywania prac porządkowych polegające na ścięciu wypukłości, przemieszczeniu urobku i zasypaniu powstałych wgłębień, 7) Oznakowanie terenu poprzez ustawienie tablic informacyjnych o zakazie wysypywania śmieci, 8) Dostarczenie Zamawiającemu Kart Przekazania Odpadów, potwierdzeń przyjęcia odpadów do utylizacji dokumentujących prawidłowe przekazanie odpadów do uprawnionych odbiorców lub potwierdzenia przekazania odpadów niebezpiecznych do ostatecznego procesu odzysku lub ostatecznego procesu unieszkodliwienia przez posiadacza odpadów prowadzącego taki proces. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach Nr 7.1.-7.7 (stosownie do części: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7) do SWZ, w projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU), które stanowią załączniki Nr 4a-4b (PPU dedykowane części 1, 2 oraz 3 – załącznik 4a, PPU dedykowane części 4, 5, 6, 7 – załącznik nr 4b do SWZ) oraz w formularzu cenowym (wskazanie ilości), który stanowi odpowiednio załącznik Nr 2.1, 2.2 i 2.3 do SWZ odpowiednio dla części Nr 1, 2, i 3 zamówienia. Ilości dla części 4, 5, 6 i 7 zostały wskazane w opisie przedmiotu zamówienia. 5. Podane w Opisie przedmiotu zamówienia ilości tonażu odpadów zutylizowanych są orientacyjne, uzależnione od bieżącego stanu faktycznego w zakresie ilości zebranych odpadów, mogą one ulec zmianie. 6. Ww. zamówienie zostało podzielone na 7 części. 7. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. 8. Liczba części, na które wykonawca może złożyć ofertę: 7. 9. Maksymalna liczba części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy: 7. 10. Zamawiający zgodnie z art. 95 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności wskazane w § 8 ust. 1 PPU, w zakresie realizacji zamówienia, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (tekst jednolity Dz.U. 2025 poz. 277 ze zm.) – dotyczy wszystkich części zamówienia.
Interne KennungOLS.WO.260.15.2026.AP - CZĘŚĆ 6.
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 - działka nr 353/12, gm. Miasto Mikołajki, gm. Mikołajki, działka nr 109/1, obr. Dąbrówka, gm. Orzysz.
Interne KennungOLS.WO.260.15.2026.AP - CZĘŚĆ 7.