See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 05210 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa Alei Północnej na odcinku od ul. Poświęckiej do ul. B. Krzywoustego we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu budowlanego wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej z etapowaniem robót, projektu wykonawczego i dokumentów przetargowych (specyfikacje, przedmiary robót, kosztorysy inwestorskie) dla realizacji przedsięwzięcia pn.: „Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. Budowa Alei Północnej na odcinku od ul. Poświęckiej do ul. B. Krzywoustego we Wrocławiu” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: ZP/33/PN/2021
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu budowlanego wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej z etapowaniem robót, projektu wykonawczego i dokumentów przetargowych (specyfikacje, przedmiary robót, kosztorysy inwestorskie) dla realizacji przedsięwzięcia pn.: „Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn: Budowa Alei Północnej na odcinku od ul. Poświęckiej do ul. B. Krzywoustego we Wrocławiu”W ramach zamówienia należy opracować: 1. Koncepcję, Projekt budowlany i wykonawczy oraz uzyskać: a) Zamienną decyzję ZRID nr 6/2010 z dnia 06.10.2010r. dla odcinka od Poświęckiej do Kamieńskiego we Wrocławiu b) Zamienną decyzję ZRID nr 16/10 z dnia 06.10.2010r. dla odcinka od Poświęckiej do Kamieńskiego we Wrocławiu c) Decyzję ZRID na odcinku od ul. Kamieńskiego do ul. B. Krzywoustego wraz z łącznikiem do ul. Poprzecznej we Wrocławiu. 2. Prace przygotowawcze a) Pozyskanie mapy do celów projektowych b) Opracowanie koncepcji dla odcinka nr 1 (2 warianty) c) Opracowanie koncepcji rozbudowy ul. Redyckiej d) Obowiązki Wykonawcy w zakresie konsultacji społecznych 3. Projekt budowlany a) Projekt zagospodarowania terenu b) Projekt architektoniczno – budowlany c) Projekt techniczny 4. Projekt wykonawczy: a) Branży drogowej b) Branża mostowa wiadukt c) Branża mostowa przepusty d) Branży sanitarnej kanalizacja deszczowa wraz z zagospodarowaniem wód opadowych e) Branży sanitarnej kanalizacja sanitarna f) Branża sanitarna sieć wodociągowa g) Branży elektrycznej oświetlenie uliczne wraz z doświetleniem przystanków komunikacji miejskiej h) Branży teletechnicznej MTK i) Branży teletechnicznej DIP j) Przebudowa kolizyjnego uzbrojenia z podziałem na branże k) Branża inżynierii ruchu organizacja ruchu docelowego l) Branża inżynierii ruchu sygnalizacja świetlna w standardzie ITS (część elektryczna, instalacyjna, programy) m) Branża zieleń w tym: n) Branża mała architektura 5. Pełnienie nadzoru autorskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen