434627-2026 - Wettbewerb
Polen – Lademaschinen auf Reifen – Dostawę w formie długoterminowego najmu 4 fabrycznie nowych ładowarek kołowych w wersji odpadowej z wysokim wysypem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawę w formie długoterminowego najmu 4 fabrycznie nowych ładowarek kołowych w wersji odpadowej z wysokim wysypem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa długoterminowego najmu 4 fabrycznie nowych ładowarek kołowych w wersji odpadowej z wysokim wysypem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku nr 10 do SWZ.
Interne KennungZP-PGO/04/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Usługa długoterminowego najmu 4 fabrycznie nowych ładowarek kołowych w wersji odpadowej z wysokim wysypem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku nr 10 do SWZ.