434637-2025 - Ergebnis
Tschechien – Immunglobuline – Dodávky léčivých přípravků s účinnou látkou normální lidský imunoglobulin pro intravenózní podání
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky léčivých přípravků s účinnou látkou normální lidský imunoglobulin pro intravenózní podání
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové kupní smlouvy na dodávky léčivých přípravků (dále také „zboží“) dle potřeb zadavatele. Klasifikace předmětu veřejné zakázky: CPV kód: 33651520-9 Imunoglobuliny Specifikace zboží: Léčivé přípravky s účinnými látkami J06BA02 - IMUNOGLOBULINY, NORMÁLNÍ LIDSKÉ, PRO INTRAVASKULÁRNÍ APLIKACI Zastoupení podtříd IgG (přibl. hodnoty): IgG1 >= 56,9% IgG2 >= 26,6% IgG3 >= 3,4% IgG4 >= 1,7% Maximální obsah IgA je 140 mikrogramů/ml. Vyrobeno z plazmy lidských dárců
Vorherige Bekanntmachung: 253467-2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DNS 25