2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém – dodávky počítačů, tiskáren, jejich příslušenství a serverů 2026 - 2030
Beschreibung: Kategorie 1 - Počítače, tiskárny a jejich příslušenství Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS jsou průběžné dodávky počítačů včetně monitorů, notebooků, lokálních tiskáren, skenerů, specializované výpočetní infrastruktury jejich příslušenství a software poskytovaného prostřednictvím OEM licencí (dále jen „výpočetní technika“), plně kompatibilních se současně používanými softwary u zadavatele (MS Windows a MS Office). Předmětem veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS může být rovněž poskytování záručního servisu dodané výpočetní techniky. Součástí předmětu plnění je i dodání příslušenství a dokladů potřebných pro převzetí a užívání výpočetní techniky (dodací list, návod k obsluze, záruční list, atp.). Kategorie 2 – Servery Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS jsou průběžné dodávky serverů. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS může být rovněž poskytování záručního servisu, podpory či obdobných služeb dodaných serverů. Součástí předmětu plnění je i dodání příslušenství a dokladů potřebných pro převzetí a užívání serverů (dodací list, návod k obsluze, záruční list, atp.).
Interne Kennung: 26_ZAKÁZKA/18
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30213300 Tischcomputer, 30233100 Computerspeichereinheiten, 30234000 Speichermedien, 30213000 Personalcomputer, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30231300 Bildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30213100 Tragbare Computer, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48800000 Informationssysteme und Server, 48820000 Server, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Počítače, tiskárny a jejich příslušenství
Beschreibung: Kategorie 1 - Počítače, tiskárny a jejich příslušenství Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS jsou průběžné dodávky počítačů včetně monitorů, notebooků, lokálních tiskáren, skenerů, specializované výpočetní infrastruktury jejich příslušenství a software poskytovaného prostřednictvím OEM licencí (dále jen „výpočetní technika“), plně kompatibilních se současně používanými softwary u zadavatele (MS Windows a MS Office). Předmětem veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS může být rovněž poskytování záručního servisu dodané výpočetní techniky. Součástí předmětu plnění je i dodání příslušenství a dokladů potřebných pro převzetí a užívání výpočetní techniky (dodací list, návod k obsluze, záruční list, atp.).
Interne Kennung: 26_ZAKÁZKA/18 - Kategorie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30211000 Zentralrechner, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30233100 Computerspeichereinheiten, 30234000 Speichermedien, 30237460 Computertastaturen, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30231300 Bildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30237410 Computermäuse
Los: LOT-0002
Titel: Servery
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS jsou průběžné dodávky serverů. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS může být rovněž poskytování záručního servisu, podpory či obdobných služeb dodaných serverů. Součástí předmětu plnění je i dodání příslušenství a dokladů potřebných pro převzetí a užívání serverů (dodací list, návod k obsluze, záruční list, atp.).
Interne Kennung: 26_ZAKÁZKA/18 - Kategorie 2
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste