2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mikroskopu stereoskopowego dla Wydziału Chemii UW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikroskopu stereoskopowego dla Wydziału Chemii UW. 2. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, musi posiadać niezbędne okablowanie do uruchomienia urządzenia. 3. Dostawa wraz z wniesieniem urządzeń w miejsce wskazane przez Zamawiającego odbędzie się w Wydział Chemii, ul.Żwirki i Wigury 101 02-089 Warszawa
Interne Kennung: POUZ-361/125/2026/WCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: PRZETARG NIEOGRANICZONY
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38634000 Optische Mikroskope, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38519000 Verschiedene Bestandteile von Mikroskopen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa mikroskopu stereoskopowego dla Wydziału Chemii UW jest niezbędne do wyposażenia laboratorium wydziału