434694-2025 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – „Dostawa komputerów”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa komputerów”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego wraz z licencjami do oprogramowania oraz udzielenie gwarancji na dostarczony sprzęt, w tym: a) Komputer przenośny typ 1 wraz z oprogramowaniem- 140 szt. b) Komputer przenośny typ 2 wraz z oprogramowaniem oraz modemem LTE - 30 szt. c) Monitor z hubem USB-C- 170 szt. Prawo opcji: a) Komputer przenośny typ 1 wraz z oprogramowaniem – 40 szt. b) Monitor z hubem USB-C– 40 szt. 2. Termin wykonania zamówienia: Wykonawca dostarczy do siedziby Zamawiającego sprzęt komputerowy w terminie nie później niż 60 dni od dnia zawarcia umowy. 3. Opis przedmiotu zamówienia został określony w szczególnym opisie przedmiotu zamówienia -(OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennungp/128/BI/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30231310 Flachbildschirme
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego wraz z licencjami do oprogramowania oraz udzielenie gwarancji na dostarczony sprzęt, w tym: a) Komputer przenośny typ 1 wraz z oprogramowaniem - 140 szt. b) Komputer przenośny typ 2 wraz z oprogramowaniem oraz modemem LTE - 30 szt. c) Monitor z hubem USB-C- 170 szt. Prawo opcji: a) Komputer przenośny typ 1 wraz z oprogramowaniem – 40 szt. b) Monitor z hubem USB-C– 40 szt. 2. Termin wykonania zamówienia: Wykonawca dostarczy do siedziby Zamawiającego sprzęt komputerowy w terminie nie później niż 60 dni od dnia zawarcia umowy. 3. Opis przedmiotu zamówienia został określony w szczególnym opisie przedmiotu zamówienia -(OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia według klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):Załącznik nr 1 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenPrawo opcji: a) Komputer przenośny typ 1 wraz z oprogramowaniem – 40 szt. b) Monitor z hubem USB-C – 40 szt.