434709-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – IROP SŠ Petrovice_modernizace učeben
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelIROP SŠ Petrovice_modernizace učeben
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky IT vybavení a nábytku, zahrnující dodávku, dopravu, montáž a zprovoznění v rámci projektu z dotace IROP pod názvem „IROP SŠ Petrovice _ modernizace učeben“ a reg. č. CZ.06.04.01/00/22_042/0007017.
Interne Kennung0
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást č. 1) IT vybavení
BeschreibungTato část veřejné zakázky řeší dodávku IT vybavení.
LosLOT-0002
TitelČást č. 2) Nábytek
BeschreibungTato část veřejné zakázky řeší dodávku školního nábytku.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel