See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afzetcontainers 2025-2026
Beschreibung: Het sluiten van een raamovereenkomst met één ondernemer per perceel voor de aankoop van afzetcontainers voor een periode van 2 jaar: - perceel 1, uitgedrukt in VH: twintig (20) open afzetcontainers 12 m³ met boven scharnierende deur (20); - perceel 2, uitgedrukt in VH: dertig (30) open afzetcontainers 15 m³ (30); - perceel 3, uitgedrukt in VH: vijftig (50) open afzetcontainers 35 m³ met klapnetten (50); Er zal meteen na de sluiting een bestelling plaatsvinden van 10 open afzetcontainers 12 m³ met bovenscharnierende deur (perceel 1), 15 open afzetcontainers 15 m³ (perceel 2), 25 open afzetcontainer 35 m³ met klapnetten (perceel 3). Het betreft een niet-exclusief raamcontract. Bijgevolg is de aanbestedende overheid vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen.
Interne Kennung: 20251107_Afzetcontainers
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44613000 Großcontainer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Open afzetcontainers 12m³ met bovenscharnierende deur
Beschreibung: Binnenafmetingen zijn als volgt: - Lengte: ca. 6,5 m - Breedte: ca. 2,3 m - Hoogte: aangepast aan de inhoud van ca. 12 m³: ca. 0,9 m De hoogte van de achterdeuren dient wel minimaal 1 m te bedragen. Ten behoeve van het lossen van steenpuin, dient een dubbelwerkende deur te worden aangeboden. Dit is een bovenscharnierende (klapdeur) i.c.m. EN links-rechts draaiend (franse deuren), dus dubbelwerkend, dewelke voldoende veilig kan gesloten worden, geborgd en bediend. 3e sluiting te voorzien. Hoeveelheid: 20, Eenheid: stuk - VH
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Open afzetcontainers 15 m³
Beschreibung: Binnenafmetingen zijn als volgt: - Lengte: ca. 6,5 m - Breedte: ca. 2,3 m - Hoogte: aangepast aan de inhoud van ca. 15 m³: ca. 1,0 m - 3e sluiting te voorzien Hoeveelheid: 30, Eenheid: stuk - VH
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Open afzetcontainers 35 m³ met klapnetten
Beschreibung: Binnenafmetingen zijn als volgt: - Lengte: ca. 6,5 m - Breedte: ca. 2,3 m - Hoogte: aangepast aan de inhoud van ca. 35 m³: ca. 2,35 m - 3e sluiting te voorzien Ipv het afval standaard af te dekken met een zeil dat verbonden wordt met rekken aan de bevestigingspunten op de zijkant van de container, zal een afdeknet opgehangen in een kader worden aangeboden voor dit type van container. Het kader hangt langs weerskanten langs de container in open toestand en ze overlappen elkaar voldoende in gesloten toestand, bijgevolg dienen ze minimaal 1400 mm breed te zijn. Het kader langs de container mag niet verhinderen dat de deuren 270° geopend kunnen worden. De netten dienen in gesloten toestand al het afval te bedekken. Indien nodig worden ter hoogte van de deuren bijkomende voorzieningen getroffen. Hoeveelheid: 50, Eenheid: stuk - VH
Interne Kennung: 3