2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOWOZY WRAZ Z OPIEKĄ UCZNIÓW DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLA PROWADZONYCH PRZEZ GMINĘ LUBIN W ROKU SZKOLNYM 2026/2027.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dowozu wraz z opieką uczniów do szkół i przedszkola prowadzonych przez Gminę Lubin w roku szkolnym 2026/2027. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zadania określa SWZ oraz załączone do niej dokumenty, w szczególności projektowane postanowienia umowy, wykaz szkół.
Interne Kennung: OR.271.25.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen
5. Los
Los: LOT-0001