2. Verfahren
Verfahren
Titel: MAGNETICKÁ REZONANCE 1,5 T
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky „MAGNETICKÁ REZONANCE 1,5 T“ je pořízení přístrojového vybavení s rokem výroby ne starším než 2025. Předmětem plnění veřejné zakázky je demontáž a ekologická likvidace stávající magnetické rezonance, dodávka, montáž, instalace včetně zajištění a dodání veškeré potřebné techniky, dále provedení veškerých stavebních úprav potřebných pro dodávku, montáž a instalaci dodávaného zařízení a následné uvedení prostor do čistého a funkčního stavu v souladu s požadavky technické specifikace, instruktáž obsluhy a uvedení přístrojového vybavení do provozu, včetně napojení na stávající systémy zadavatele (vč. dodávky technologického projektu). Předmět plnění veřejné zakázky musí být nový, nepoužitý, nerepasovaný, nezastavený, nezapůjčený, nezatížený leasingem ani jinými právními vadami a nesmí porušovat žádná práva třetích osob k patentu nebo k jiné formě duševního vlastnictví. Všechna dodávaná zařízení musí být určena pro medicínské prostředí a u zařízení, která jsou zdravotnickými prostředky, musí splňovat požadavky platné české legislativy pro zdravotnické prostředky. Předmětem veřejné zakázky je i záruční full servis a pozáruční full servis.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111610 Magnet-Resonanz-Anlage, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MAGNETICKÁ REZONANCE 1,5 T