434797-2026 - Wettbewerb
Polen – Katheter – Zakup korków naczyniowych, cewników balonowych, stentów, spirali oraz systemów przezcewnikowego leczenia niedomykalności zastawki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup korków naczyniowych, cewników balonowych, stentów, spirali oraz systemów przezcewnikowego leczenia niedomykalności zastawki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup korków naczyniowych, cewników balonowych, stentów, spirali oraz systemów przezcewnikowego leczenia niedomykalności zastawki w podziale na 9 Części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne KennungDZPUCK.262.111.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZastosowanie skróconego terminu składania ofert jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia, wynikającą z aktualnej i nieprzewidywalnej potrzeby klinicznej zapewnienia nowoczesnych wyrobów medycznych niezbędnych do wykonywania specjalistycznych procedur leczniczych. Konieczność zastosowania tych rozwiązań ujawniła się w toku bieżącej działalności leczniczej, w związku z pojawieniem się pacjentów, którzy nie mogą być skutecznie leczeni przy użyciu dotychczas stosowanych metod lub asortymentu. Zachowanie standardowych terminów postępowania mogłoby prowadzić do istotnego opóźnienia udzielania świadczeń, pogorszenia stanu zdrowia pacjentów oraz konieczności stosowania bardziej inwazyjnych metod leczenia lub kierowania pacjentów do innych ośrodków. Skrócenie terminu pozostaje w bezpośrednim związku z ochroną zdrowia i życia pacjentów.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33111710 Angiografie-Ausstattung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33182220 Herzklappen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Samorozprężalne korki do embolizacji
Interne KennungCzęść nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Cewniki balonowe uniwersalne
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Stent kryty do zabiegu TIPSS
Interne KennungCzęść nr 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Stent szyjny zapobiegający mikroembolizacji naczyń mózgowych
Interne KennungCzęść nr 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - Sterowalna koszulka naczyniowa
Interne KennungCzęść nr 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - Spirale odczepiane o dużej objętości z systemem dostawczym
Interne KennungCzęść nr 6
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7 - Akcesoria do mechanicznej trombektomii naczyń mózgowych
Interne KennungCzęść nr 7
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8 - Spirale neurologiczne i obwodowe odczepiane z systemem dostawczym
Interne KennungCzęść nr 8
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9 - Systemy przezcewnikowego leczenia niedomykalności zastawki mitralnej oraz niewydolności zastawki trójdzielnej
Interne KennungCzęść nr 9