2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiliging
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van geïntegreerde beveiligingsdiensten op de schoollocaties van ESH en ISH. Beveiligers handelen proactief en de‑escalerend met focus op: • professionele, servicegerichte houding; • heldere en respectvolle communicatie (EN/NL); • passende omgang met leerlingen, ouders, medewerkers en bezoekers; • gedegen kennis van terrein, gebouwen en processen. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: vier (4) maal twaalf (12) maanden